העיצוב המודרני כבש תחומים רבים, אם במגזר הפרטי, העסקי או הציבורי. היום, ניתן למצוא, כי מעצבי פנים רבים, אוהבים להשתמש בחומרי גלם ייחודים כגון זכוכית, גם אם מדובר על מעקות זכוכית עם שילוב ברזל. ניתן למצוא עבודות מדהימות של מעקות זכוכית בשילובים של חומרי גלם שונים, כגון: עץ, אלומיניום וברזל ואין סוף לדמיון. מי שמעוניין במראה ייחודי של מעקות, יוכל למצוא חברות המאפשרות עיצוב אישי של מעקות הזכוכית. יש להתחשב בעיצוב הבית, לפני שמזמינים מעקות.
 גם חשיבה על תחזוקה והבלאי של המעקה חייבים להילקח בחשבון ולכן, מעקות זכוכית בשילוב ברזל, ובכלל מעקות זכוכית, הם מבין היחידים שאין בהם תחזוקה, כמו צביעה \ שימון או חידוש. הזכוכית הינה חומר גלם חזק ונטיתן לתחזק אותה בקלות, כמו ניקיון פשוט באמצעות נוזל חלונות ומגבת נייר, מה שיקנה למעקות הזכוכית, מראה חדש ורענן תמיד.


מעקות זכוכית- חוזק ועמידות לאורך שנים רבות

מי שחשב כי הזכוכית, הינה חמר גלם שביר ורגיש, יש לדעת, כי מדובר בזכוכית חזקה ובטיחותית שאינה נשברת בקלות ומצופה בחומר הדומה לנייר דבק, כך שאם חלילה היא תישבר {מה שעשוי להיות נדיר}, היא אינה תפצי כי נייר הדבק שהוא בעצם פילם מיוחד הנמצא בדפנות הזכוכית, ילכוד את כל השברים. שי כאלה במעוניינים בשקיפות מלאה ש המעקות ויש המעוניינים כי יהיו להם מעקות זכוכית עם שילוב ברזל. ניתן למצוא טכניקות מיוחדות של פרזול הברזל, המשתלבות נהדר ובעיצוב ייחודי יחד עם הזכוכית, המעניקה שקיפות ומרחב בחללי הבית כמו גרם המדרגות. בהקשר זה כדאי לקרוא גם עוד על מעקה למדרגות.
שילוב של מראה עתיק ומודרני, ניתן למצוא בכל מיני בתים פרטיים אשר מעוצבים באופן מיוחד. הסגנונות של העיצוב הם רבים וניתן למצוא גם ברשת ובמגזינים השונים לעיצוב הבית את הדגמים המיוחדים והעדכניים ביותר.


מעקות זכוכית עם ברזל גם למשרדים

גם במשרדים וחברות יוקרה, ניתן למצוא עיצוב של מעקות זכוכית בשילוב ברזל וחומרי גלם אחרים. יש לציין כי מקומות קטנים, נראים גדולים יותר, הודות לשקיפות של מעקות הזכוכית, גם אם הם בנויים על פרופילים העשויים ברזל, אלומיניום  או עץ. 

מעקות זכוכית בשילוב ברזל של אריאל גלאס
על מנת להזמין מעקות זכוכית עם שילוב ברזל, יש לפנות לחברות ידועות המתמחות בתחום זה כבר שנים רבות. אחת החברות הידועות העוסקת בכל סוגי עבודות הזכוכית, הינה אריאל גלאס, הקיימת כבר משנת 2002. החברה עוסקת בעודות זכוכית מגוונות כגון: מקלחונים מעוצבים, חיפוי קירות זכוכית למטבח ולחדרי האמבט, ייצור חלונות ועוד. החברה הינה אמינה ויש לה צוות מיומן של עובדים ומתקינים מורשים. חברת אריאל גלאס, עובדת תחת אישור של מכון התקנים ומעניקה אחריות על עבודותיה בתחום הזכוכית. ניתן למצוא דגמים מרהיבים של עבודות זכוכית וכן, הזמנה אישית של לקוחו המעוניינים במוצרי זכוכית ייחודיים לשימוש הביתי. החברה מלווה את הלקוח תוך הקשבה לצרכיו מתחילת ההזמנה ועד לסיומה. השירות הינו אדיב והשירות ניתן בכל אזורי הארץ.
0