מקלחון זכוכית מחוסם

מקלחון זכוכית מחוסם נחשב כיום לטופ שבטופ בזירת המקלחונים, משום שזכוכית מחוסמת חזקה יותר מזכוכית רגילה, באופן משמעותי והיא גם הרבה יותר בטיחותית. תהליך הייצור של זכוכית מחוסמת נעשה על ידי חימום קיצוני ותדירות קירור גבוהה מאוד, וכך הזכוכית הופכת לחזקה מאוד עבור מקלחונים. זכוכית מחוסמת נחשבת לבטיחותית מאוד, לא רק בשל החוזק שלה, אלה גם שבמקרה והיא נשברת הרסיסים לא  יהיו עם קצוות חדים כפי שאנו רגילים לראות בזכוכית רגילה, אלא הם יהיו מעוגלים, מה שיגרום פחות נזק.  

בזכוכית מחוסמת עושים מגוון רב של שימושים, ובין היתר גם בניית מקלחון זכוכית מחוסם הנחשב כיום ליוקרתי ונפוץ בבתים בישראל. מקלחון לרוב מתקינים בחדרי הורים, יחידות דיור, ספא ומכונים ובבתים שלא ניתן מכל סיבה להתקין בהם אמבטיה. המקלחון חוסך מאוד במקום, ניתן למצוא אותו במבחר גדלים וצורות כמו מקלחון עגול, פינתי וכו'. אם כך, הביקוש למקלחונים הוא בהחלט מובן, אך אם כבר בונים מקלחון איכותי, כדאי מאוד להשקיע ולבנות רק מקלחון העשוי מזכוכית מחוסמת.


היתרון של מקלחון זכוכית מחוסם

כולנו יודעים שכאשר קיים סדק קטן בזכוכית או שבר קטן בקצה, היא מתנפצת, מה שלא קורה במקרה של זכוכית מחוסמת, כיוון שבמקרה של זכוכית מחוסמת, אם קיים סדק או שבר אין הכרח שכל האובייקט יתנפץ לרסיסים. כמו כן, מדובר בזכוכית חזקה מאוד שיכולה להגיע בגוון חלבי, עם עיטורים ודוגמאות ואפילו עם הדפסים מרהיבים, כך שניתן למצוא מגוון רב של דוגמאות וגדלים על פי בחירה. מעבר לכך, הזכוכית שומרת על מראה אסתטי ונקי – תמיד, והיא קלה מאוד לתחזוקה וניקוי.

בנייה של מקלחון זכוכית מחוסם הוא לא עניין של מה בכך, ולכן עליכם להיעזר בצוות מומחים המכירים היטב את סוגי הזכוכיות המחוסמות, כמו גם את שיטות ההתקנה החדשניות ביותר.

צוות אריאל גלאס, מתמחה בהתקנה ובניית כל מוצרי הזכוכית, ובין היתר מספק גם מקלחונים העשויים מזכוכית מחוסמת. לרשות לקוחות החברה מגוון רב של דוגמאות, גדלים וסוגים שונים של מקלחונים המותקנים על ידי צוות מיומן ביותר.

לפרטים נוספים על השירות, השאירו פרטים או התקשרו אלינו עכשיו >>>

 

בדקו גם 

מראות לשירותים
מקלחונים מעוצבים
מראה לחיפוי קיר
0