מחיר מעקה זכוכית: כיצד הוא נקבע?

מעקה זכוכית הוא בהחלט טרנד נפוץ המתאים לשלב במגוון רב של מקומות, אם זה במרפסת השמש, במרפסת שירות, במדרגות בבית פרטי ועוד. מעקות מזכוכית מאפשרות מרחב, כיוון שאין דבר החוסם את הנוף, ולכן ניתן ליהנות מנוף פתוח ותחושה של מרחב. חברת אריאל גלאס מביאה עבורכם סטנדרט חדשני של מעקות המוצעים במחירים אטרקטיביים במיוחד. המחיר נקבע על פי סוג הזכוכית, העובי שלה, גודלה ,שיטת התקנה ופרמטרים נוספים אחרים.
מה שבטוח מעקה זכוכית יאפשר לכם ליהנות ממגוון רב של יתרונות עליהם נפרט מייד.


היתרונות של מעקות זכוכית

מראה שקוף ויוקרתי - הזכוכית היא חומר הנחשב ליוקרתי ומיוחד, ולרוב תראו אותו במקומות מעוצבים במראה אדריכלי. מדובר בחומר שכמעט ואינו נראה היוצר מרחב שקוף המשחק עם האופטיקה בחלל. מעבר לכף, זכוכית יוצרת אפקט אינסופי במרחב שבה היא נמצאת ויכולה לתחום אזורים מסוימים ולהפוך אותם לשקופים ויפים.
זכוכית שומרת על המרחב הבית – בשל היותה חומר שקוף, ניתן לתחום ולהפריד כל שטח רצוי על ידי התקנת מעקות יפהפיות בצורה בטוחה ויעילה, וזאת מבלי לוותר כלל על תחושת המרחב הפתוח. מעבר לכך, מדובר בחומר חזק מאוד המתאים להתקנה בכל מקום רצוי, והוא עמיד למשך שנים רבות.

קל לתחזוקה – מעקות זכוכית קל מאוד לתחזק ולנקות, די בחומר ניקוי הכחול המוכר לנו, עם מטלית יבשה, וכבר הזכוכית נראית כמו חדשה. אם נשווה את התחזוקה לחומרים אחרים, נראה כי בהחלט זכוכית מתעלה על כולם מבחינת קלות התחזוקה שלה.

אור לחלל הבית מעקות זכוכית מאפשרות חדירת אור טבעי לחלל הבית, וכך למעשה ניתן ליהנות מקרני השמש המחממות את החלל, כמו גם מתאורה חזקה באור יום מבלי הצורך להדליק את נורת החשמל.  

עמידות לאורך שנים רבות- חומר זכוכית אינו מאבד מערכו, אינו מתבלה, אינו נשרט בקלות ואינו נשבר על ידי שימוש סביר.
אין ספק כי את העמידות של הזכוכית לא ניתן להשוות לשום חומר אחר, כך שמדובר בפתרון נהדר ואיכותי.  

אפשרות לשלב את הזכוכית עם חומרים נוספים – את הזכוכית ניתן לשלב עם חומרים נוספים, לדוגמה מסגרת של ניקל או אלומיניום, מתכות שונות, בטון ובכלל כל חומר רצוי בצורה גמישה מאוד. תכונה זו תאפשר לכם ליהנות ממגוון רב של עיצובים. 

 

עוד בנושא

0