​תמונות זכוכית ללובי

לובי הבניין הוא לב ליבה של כל מתחם, הוא זה שמקבל את הדיירים או העובדים במקום, והוא גם זה שנותן את הרושם הראשוני לכל מי שמגיע למקום. ברוב המקרים, לובאים של בניינים יוקרתיים כמו מגדלי משרדים יהיו מטופחים ומאובזרים ואפילו מעוצבים על ידי אדריכלים או מעצבי פנים. נראה כי קבלנים משקיעים רבות בלובי, הרי בסופו של דבר הוא זה שנותן את החוויה הראשונית של באי המקום. באופן טבעי, בלובאים יהיו כורסאות, דלפק של מודיעין או שומר, תאורה מרשימה ודומיננטית, והקירות יהיו עטופים בתמונות גדולות ומרשימות.

 
הכירו את הטרנד של תמונות זכוכית

תמונות זכוכית ללובי הפכו בשנים האחרונות לטרנד לוהט, ולמען האמת אפשר בהחלט להבין למה. מדובר בתמונות בעלות הדפס צבעוני שניתן להזמין בכל גודל רצוי ובכל צבע רצוי. הזכוכית עצמה היא חומר יוקרתי לכל הדעות, היא מבריקה ומושכת אליה את תשומת הלב, ולכן לא פלא שתמונות זכוכית מעטרות כיום לובאים מפוארים של מגדלי פאר. מלבד מגדלי פאר, את תמונות הזכוכית ניתן למצוא במקומות נוספים, אם זה בלובאים של בניינים פרטיים, ואפילו רבים אמצו את הטרנד ומזמינים את כל היופי הזה לביתם הפרטי.

 
כל היתרונות של תמונות זכוכית ללובי

מלבד היוקרה של תמונות ללובי והעובדה שמדובר בחומר הנחשב ליוקרתי, ניתן להדפיס על הזכוכית כל כיתוב שתרצו, משום שההדפסה עצמה נעשית על ידי מדפסות דיגיטליות, ולכן ניתן להדפיס את תמונה, צורה ואפילו כיתוב רצויים על גבי הזכוכית. ההדפס עצמו נצרב בזכוכית ונהפך לחלק אינטגראלי ממנה, ולכן ההדפס נראה מרשים ומדויק. כמו כן, זכוכית היא חומר שקל מאוד לנקות, והיא שומרת על המראה הטבעי שלה למשך שנים רבות, היא אינה נשרטת עם השנים וגם לא נסדקת, מה שאומר היא תהיה תמיד מבריקה ויפה.

חברת אריאל גלאס מתמחה בייצור וביצוע עבודות זכוכית מסגנונות שונים, ובין היתר מספקת תמונות זכוכית ללובי במגוון רב של גדלים, הדפסים וצורות. לרשותכם צוות מיומן ומקצועי המסייע בבחירת התמונה הרצויה, לאחר מכן מדפיס על הזכוכית כל כיתוב שתרצו. לפרטים נוספים על השירות חייגו אלינו או השאירו פרטים.
0