שלט זכוכית לעסק

הנראות של העסק היא אחד הפרמטרים החשובים ביותר, ועם נתון זה כל בעל עסק יסכים. מנגד, בעולם המודרני יש צורך לשים דגש על מיתוג מנצח, ולכן כיום חנויות ועסקים משקיעים רבות בנראות המקום ובעיצובו. אך לפני שמתחילים לדאוג לעיצוב הפנימי, יש צורך בשלט מעוצב לעסק שיתנוסס בחזית, שתפקידו לייצר רושם ראשוני וממש להזמין את עוברי האורח להיכנס פנימה. תחום השילוט לעסקים עבר תהפוכות רבות, משלט פשוט מפלסטיק הוא הפך ליצירת אמנות של ממש, כאשר הטרנדים בנישה זו הולכים ומשתנים, ממש כמו באופנה.
 

להכניס יוקרה לפתח החנות/העסק

שלט זכוכית לעסק, הוא בהחלט טרנד שפרץ בסערה לעולם השילוט, ונראה שהוא לא הולך להיעלם בקרוב. למען האמת אפשר בהחלט להבין מה המהומה סביבו, שהרי הוא מכיל מגוון רב של יתרונות כגון – מראה קרמי יוקרתי, אפשרות הדפסה דיגיטלית של כל עיצוב רצוי, הוא מבריק ונראה למרחוק, קל להתקין אותו והוא בהחלט מרשים ביופיו. את ההתקנה של שלט זכוכית לעסק מבצעים בעזרת זנגים שהם ברגים מיוחדים וחזקים במיוחד, כך שתוכלו להיות בטוחים שהוא חזק ויציב למשך שנים רבות.
 

כיצד עובד תהליך התקנת השלט בחברתנו?

ייעוץ אישי – בשלב הראשון צוות אריאל גלאס יעניק למענכם ייעוץ מקצועי לגבי התקנת השלט ובחירתו, על מנת שהוא יבלוט וישרת את המטרה. כמו כן, בשלב זה נתמקד בעיצוב השלט בהתאם לאופי המותג.
 
תכנון – בשלב הבא נתכנן את ההדפס, נבחר את סוג הזכוכית התאימה ביותר לאופי השלט ונעביר את ההזמנה לביצוע.
 
ביצוע העבודה – ההדפסה הנה דיגיטלית, ולכן תוכלו תוך מספר ימים בודדים לקבל את ההזמנה ולהמשיך להתקנת השלט. ההדפסה נעשית על ידי מכונות הדפסה דיגיטליות ומתקדמות המדפיסות באיכות גבוהה במיוחד.
 
התקנה – בשלב הבא נתקין את השלט על ידי צוות מקצועי שמכיר היטב את כל השיטות החדשניות להתקנה. את ההתקנה אנו מבצעים על ידי זנגים שהם ברגים מיוחדים וחזקים מאוד ובעלי מראה אסתטי שאינו נראה לעין.
 
אחריות מלאה – אנו מעניקים אחריות מלאה על המוצרים ועל ההתקנה, כך שתוכלו תמיד לפנות אלינו.
 
אם כך, נותר לכם לפנות לצוות המומחים של אריאל גלאס ולקבל ייעוץ אישי לבחירת שלט זכוכית לעסק ולהתחדש בשלט חדש ומזמין.


חשוב גם לבדוק

0