מחיצות זכוכית למשרדים

מחיצות זכוכית הם טרנד נפוץ הנחשב לחלק מהנוף במשרדי הייטק ומשרדים יוקרתיים במגוון תחומים. זכוכית  באופן כללי נחשבת לחומר המשדר יוקרה, ולכן בכל מקום דקורטיבי תוכלו למצוא מגוון רב של מוצרים העשויים מזכוכית כגון מעקות זכוכית, חלונות וויטרינות, דלתות זכוכית ועוד. בין היתר, ניתן למצוא מחיצות זכוכית למשרדים המאפשרות לבעלי משרדים ליהנות משתי עולמות: מראה דקורטיבי בחלל שאין שום מראה שיכול להשתוות לו, ומחיצה המשמשת להפרדה בין עובדים וגם לצורך סינון רעשים.


יצירה מחדש של חללי פנים

השקיפות והחוזק של מחיצות זכוכית הם רק חלק מהיתרונות הטמונים במחיצות, כך שלא פלא שאדריכלים ומעצבי פנים משלבים את מחיצות אלה כמעט בכל פרויקט לעיצוב משרדים. ואם נדבר על החוזק של הזכוכית, נגלה כי בהחלט זוהי בחירה נהדרת המאפשרת ליצור מחדש חללי פנים וליהנות ממראה מרשים ביותר. רק נציין כי משרד מטופח ויוקרתי, מוסיף רבות למיתוג החברה ועושה רושם נהדר על לקוחות וספקים המגיעים להתארח במשרד. גם עבור העובדים מדובר בדבר משמעותי, הרי משרד מטופח ויוקרתי מאפשר לעובדים נוחות בעת עבודתם.


שמירה על קשר עין בין העובדים

מעבר למראה היוקרתי והחוזק של זכוכית, מדובר בפתרון נהדר עבור בעלי משרדים המעוניינים לשמור על קשר עין עם העובדים. הרי מדובר על מחיצות החוצצות בצורה פיזית בין החדרים, כך שעובדים יוכלו לראות זה את זה, אך מנגד לאפשר לכל אחד לקבל פרטיות משלו. מעבר לכך, מחיצות זכוכית למשרדים יוצרות מרחב גדול ויפה, הרי במקום לחתוך את החלל עם קיר אטום ולחשוף את הנוף, פשוט הכל נראה פתוח, מאוורר ובכלל תחושה של מרחב אינסופי בחלל.


יתרונות דקורטיביים לכל חלל

לזכוכית יש יתרונות רבים, אך יש כאלה שיעדיפו זכוכית אטומה, ולא שקופה. ולכן הם יוכלו למצוא זכוכית חלבית או זכוכית צרובה שמצד אחד ניתן לראות שיש אדם מעבר למחיצה, ומצד שני לא יראו אותו בשקיפות מלאה. פשוט פתרון מצוין לכל מקום ולכל חלל.
צוות אריאל גלאס מתמחה בבניית מחיצות זכוכית למשרדים בסטנדרט הגבוהה ביותר, ועל פי עיצובים מודרניים וייחודיים.

לפרטים נוספים וייעוץ עם המומחים – השאירו פרטים או התקשרו עכשיו >>> 


עוד בנושא

0