לוחות כתיבה מזכוכית לבתי ספר

את לוחות הגיר שהיו בעבר בבתי הספר כבר ממזמן החליפו לוחות מחיקים עם טושים, הנחשבים לבריאים יותר. אולם, בתי ספר אינם מסתפקים בסטנדרט, וכיום רבים התקדמו ללוחות זכוכית הנחשבים לבעלי מראה מסודר ולפונקציונליים יותר. לא רק בתי ספר, גם מכללות, אוניברסיטאות מתחמי הרצאות ובמקומות נוספים כבר הבינו את היתרונות הטמונים בלוח זכוכית מחיק, וזה אחר זה מתקינים אותם בכל מקום.
 

מה כל כך מיוחד בלוח זכוכית?

לוחות כתיבה מזכוכית לבתי ספר אינם לוחות רגילים, אלה עשויים מזכוכית בעובי של בין – 6-8 מ"מ מחוסמת, מלוטשת ומגיע במספר גוונים כדוגמת גוון חלבי הנחשב לנפוץ. את הלוחות ניתן למצוא במגוון גדלים לפי בחירה וגם לתלות בצמוד לקיר או במרחק מסוים – על פי דרישה. מלבד האופציות הללו, ניתן לומר כי מבחינת מראה הלוחות בהחלט מרשימות ומקנות לכל חלל אווירה יוקרתית שאינה מזכירה את כיתות הלימוד של פעם, אלא עם מראה הרבה יותר מעודן.
 

ללחות זכוכית יש מספר רב של יתרונות:

איכות בלתי מתפשרת - לוחות כתיבה מזכוכית לבתי ספר הם באיכות גבוהה מאוד, הם חסינים לכתמים ובעלי מראה אסתטי במיוחד. הם כמובן עמידים לאורך שנים רבות ואינם מאבדים מיופיים עם השנים.
 
חסינים וחזקים
– הזכוכית עצמה עשוי מחומר חסין וחזק, ולכן הוא אינו נשרט ואינו נסדק עם השנים, וזאת ביחס ללחות אחרים.
 
מגוון מסגרות – את לוחות הזכוכית ניתן למצוא במגוון רב של מסגרות כמו אלומיניום, עץ ואפילו ללא מסגרת כדי לשמור על מראה קלאסי. אם תבחרו באפשרות ללא מסגרת, עליכם לדעת כי פינות הזכוכית מלוטשות ואינן חדות, כך שהלוח בטיחותי במיוחד גם בכיתות לימוד בהן יש ילדים קטנים.
 
מגוון סוגי לוחות כתיבה מזכוכית לכל מטרה – לוחות זכוכית מגיעות במגוון רב של גדלים על פי בחירת הלקוח ודרישתו, כך שניתן להזמין בכל גודל רצוי, גם גדלים גדולים במיוחד. הם מתאימים ואידיאלים לכל מקום רצוי כמו כיתות לימוד, חדרי הרצאות, חדרי ישיבות, למסעדות ובתי קפה המעוניינים לרשום תפריט, לחנויות בגדים המעוניינות לרשום מבצעים ועוד.
 
חברת אריאל גלאס מציעה מגוון סוגי לוחות זכוכית המתאימים לבתי ספר ומגוון מקומות אחרים. החברה מציעה זכוכית באיכות גבוהה במיוחד, התקנה מהירה ובטיחותית ואחריות מלאה על כל מוצר.
0