מעקות זכוכית בעיצוב אדריכלי | מבצע 3 שנות אחריות על שבר | אריאל גלאס

מעקות זכוכית 


​​​​​​​מעקות זכוכית הם בהחלט הטרנד האופנתי הבולט ביותר בשנים האחרונות. אנו עדים לעיצובים עם חומרים כמו זכוכית, שהפכו להיות חביבים על הרבה בתים ומשרדים בישראל. ניתן למצוא מעקות זכוכית במדרגות, בריכות, מרפסות ועוד. כל עבודות הזכוכית הללו, הן דקורטיביות ויש לצין, כי זכוכית כמו למשל מעקה זכוכית לבית, גורם בצורה ויזואלית להגדלה משמעותית של כל מבנה.  
צפו: יורם ארבל מסביר מהי
הבחירה הנכונה עבורכם

ככה לא בונים חומה אבל ככה בדיוק
בונים מעקה זכוכית 
"
 
מעקות זכוכית
​​​​​​​מעקות זכוכית הם בהחלט הטרנד האופנתי הבולט ביותר בשנים האחרונות. אנו עדים לעיצובים עם חומרים כמו זכוכית, שהפכו להיות חביבים על הרבה בתים ומשרדים בישראל. ניתן למצוא מעקות זכוכית במדרגות, בריכות, מרפסות ועוד. כל עבודות הזכוכית הללו, הן דקורטיביות ויש לצין, כי זכוכית כמו למשל מעקות זכוכית גורמים בצורה ויזואלית להגדלה משמעותית של כל מבנה.  
צפו: יורם ארבל מסביר מהי הבחירה הנכונה עבורכם
ככה לא בונים חומה אבל ככה בדיוק בונים מעקה זכוכית " 

יתרונות של מעקות הזכוכית
מעצבי הפנים בישראל בוחרים במעקות הזכוכית כפריט
המשלים לעיצוב הבית וזאת בשל יתרונותיו הרבים כגון:

קרא עוד ​​​​​​​

• הזכוכית היא חומר גלם גמיש
   ביכולת העיצוב
   וניתן לעצב מעקות העשויים    
   מזכוכית, במגוון רב של עיצובים.
• מעקות מחומר גלם כמו זכוכית,
  משתלבים באופן מושלם
  במרפסות כי הם שקופים,
  מה שגורם לקשר עין עם הנוף
  וחדירה של אור ותחושת
  המשכיות ורצף.
• מראה של מעקות זכוכית
  מעניקים תחושה של אלגנטיות
  וניקיון, אין למעקות אלה
  נוכחות כבדה.
• תחזוקת מעקות זכוכית היא
  מאוד פשוטה, רק צריך לנגב והכל
  נקי, אין צורך בחומר ניקוי מיוחד.
• ניתן לשלב אלמנטים נוספים
  במעקות העשויים מזכוכית,
  כמו למשל חיפויים או
​​​​​​​  אבנים דקורטיביות.

 הזכוכית היא חומר גלם גמיש ביכולת העיצוב וניתן לעצב מעקות העשויים    
     מזכוכית, במגוון רב של עיצובים.
 מעקות מחומר גלם כמו זכוכית, משתלבים באופן מושלם במרפסות כי הם  
     שקופים, מה שגורם לקשר עין עם הנוף וחדירה של אור ותחושת המשכיות ורצף.
 מראה של מעקה זכוכית לבית מעניק תחושה של אלגנטיות וניקיון, אין למעקות 
     מסוג זה נוכחות כבדה.
 תחזוקת מעקות זכוכית היא מאוד פשוטה, רק צריך לנגב והכל נקי, אין צורך
      בחומר ניקוי מיוחד.
​​​​​​​ ניתן לשלב אלמנטים נוספים במעקות העשויים מזכוכית, כמו למשל חיפויים או          אבנים דקורטיביות.

לראשונה בישראל - *אחריות על שבר
3 שנים אחריות ב -599 ש"ח 
לפרטים מלאים שאל את הנציג .

מעוניינים בהצעת מחיר למעקות זכוכית?
צרו קשר 
ונציגנו ישמחו לתת לכם ייעוץ בחינם
והצעת מחיר משתלמת 
*בכפוף לתקנון החברה ,שנה + 2 מורחב בעלות 599 ש"ח .


קרא עוד

• הזכוכית היא חומר גלם גמיש
   ביכולת העיצוב
   וניתן לעצב מעקות העשויים    
   מזכוכית, במגוון רב של עיצובים.
• מעקות מחומר גלם כמו זכוכית,
  משתלבים באופן מושלם
  במרפסות כי הם שקופים,
  מה שגורם לקשר עין עם הנוף
  וחדירה של אור ותחושת
  המשכיות ורצף.
• מראה של מעקות זכוכית
  מעניקים תחושה של אלגנטיות
  וניקיון, אין למעקות אלה
  נוכחות כבדה.
• תחזוקת מעקות זכוכית היא
  מאוד פשוטה, רק צריך לנגב והכל
  נקי, אין צורך בחומר ניקוי מיוחד.
• ניתן לשלב אלמנטים נוספים
  במעקות העשויים מזכוכית,
  כמו למשל חיפויים או
​​​​​​​  אבנים דקורטיביות.

קבל ייעוץ והכוונה למעקות

מעוניינים בהצעת מחיר למעקות זכוכית?
צרו קשר 
ונציגנו ישמחו לתת לכם ייעוץ בחינם
והצעת מחיר משתלמת
 
קטלוג מעקות
מעקות זכוכית ניתן לייצור על ידי קשת רחבה של פתרונות.
לפניכם סל פתרונות אשר תוכלו להגיש את החלום היופי בדימיון מתחיל בעיצוב
מערכות ואלמנטים חדשים אשר משדרגים את הבית והעסק שלכם
קטלוג ועיצובים
פריסת לקוחות ארצית מעניקה מגוון רחב של כלים בתחום הזכוכית אשר נותנת עיצובים חדשים,
בחזית חברתנו מעמידה את תחום הביטחון ושמירה על תקנים המחמרים ביותר
תחת פיקוח וניהול נכון. זוהי הצצה ראשונית של עבודות אשר נועדה לתת שקיפות
מלאה ממרחב עבודות וגמרים שביצענו .

תקן למעקות זכוכית

כל מי שבונה בית, מודע לעובדה, כי מעקה חייב להיות על פי התקנים של טופס 4. זה לא משנה אם מדובר על מעקה יפה או סטנדרטי, היות וכל מעקה,  אם הוא ברזל או זכוכית, חייב כי יהיה לו תקן למעקות זכוכית. מעקה תקין יתנשא לגובה של 95 ס"מ לפחות. ישנם כמה פרמטרים, שיש לשים להם לב, במיוחד במעקות זכוכית. העובי המינימלי של מעקה הזכוכית, יהיה של 10 ס"מ. יש לבחור בזכוכית מחוסמת, כך שהיא לא תישבר או תיסדק ממכה או חבלה שיכולה לגרום לזכוכית להישבר או להיפגם.

אל תקלו ראש בהתקנת
מעקות זכוכית

אסור להקל ראש לא רק בתקן של מעקה הזכוכית, כי אם גם בהתקנה שלו. יש לשים לב לכל הדגשים הבטיחותיים, כאשר מדובר במעקה שהוא עשוי מזכוכית מחוסמת, כל שהוא כבד ורק מתקין מקצועי צריך להתקין אותו, כך שיהיה מעוגן היטב בקיר. הבטיחות צריכה להיות בראש ובראשונה ויש לשים לב לכל הקריטריונים של מעקות זכוכית עם תקן והתקנה שתהיה בה אחריות מלאה.

מעקות זכוכית למדרגות

מי שמעוניין להתקין מעקות לבית החדש שהוא בונה, או להחליף את המעקה הישן בנכס שרכש מיד שנייה זה עתה, יוכל ללכת על השילוב המנצח של מעקות זכוכית למדרגות. מדובר על מעקות שהפכו להיות כה פופולריים בשנים האחרונות, היות והם מהווים שינוי חדשני, יוקרה ומראה של חלל אוורירי שמגדיל את הבית מהבחינה האופטית. מדובר על אלמנט וויזואלי, אשר אינו פחות חשוב, מחפצי נוי אחרים. הניקיון של המעקה והקלילות בו, הופכים אותו בשני האחרונות למעקה המבוקש ביותר בקרב הצרכנים הישראלים שיודעים מהי איכות ועיצוב גם יחד.

השינוי שעבר מעקה
הזכוכית לאחרונה

צעקה הזכוכית למדרגות, ער שינויים בשנים האחרונות ואנו הכרנו את מעקה הזכוכית שהיה מיוצר, מזכוכית מחוסמת בעובי של 12-15 מ"מ. היום הזכוכית שממנה מיוצר המעקה, הינה זכוכית נסוג טריפלקס בעובי של 6-8מ"מ. שינוי זה הוא מעולה, היות והוא תורם למראה עדין ואלגנטי יותר של המעקה. מדובר גם על מוצר בטיחותי וגם עיצובי מאין כמוהו, אשר תום לאווירה מיוחדת, אם בבית או במשרד.  מעקה מסוג טריפלקס מחוסם  משדרג את רמת הבטיחות ומעניק למעקה יציבות ותמיכה חזקים. ניתן לחבר מאחזי יד בכל מיני עיצובים ודגמים.

מעקות זכוכית טריפלקס

מעקות הזכוכית, הם כאלה שמתקינים אותם בפנים הבית או במרפסות ובבריכות השחייה. היתרון הבולט בהם הינו במראה הנקי והעיצובי והם בטיחותיים, במיוחד אם מדובר על מעקות זכוכית טריפלקס, אשר עשויים משתי שכבות זכוכית ושכבת PVC המגנה עליהן מפני מכה או שבירה .מעקות הזכוכית, מיוצרים מזכוכית בטיחותית ומעוגנים, באמצעו עמודים. אפשר לשתות את המעקות בבטון או לשלבם עם ברזל ועץ. הזכוכית המחוסמת, הינה בעובי של 10-19 מ"מ, בהתקנה נמוכה ובזכוכית מסוג טריפלקס המיועדת להתקנה בגובה.

מעקות זכוכית מזכוכית
בטיחותית וחזקה

ניתן תמיד, להגדיל את עובי הזכוכית חוץ מהעובדה, שניתן תמיד להיות בטוחים, כאשר הזכוכית הינה מחוסמת ותחת תו תקן ישראלי.  אם חלילה, הזכוכית מקבלת מכה , היא אינה מתנפצת לרסיסים היות וישנה שכבת נגן שמונעת מרסיסים להתפזר. לכל מעקב זכוכית, ניתן להוסיף מאחז יד. יש לבחור בחברה בעלת ניסיון ומוניטין בתחום עבודות הזכוכית וכן, במעקות בעיצובים שונים,  באמצעות שבלונות שונות המיוצרות מראש.בגלל שזכוכית מחוסמת, היא כבדה, יש לתכנן בקפידה את אופן התקנתה או עיגונה.


תקן למעקות אלומיניום

התקנת מדרגות בחלל בית או המשרד, הפכו להיות מראה די שגרתי. ניתן לראות, בתים קטנים שמעוניינים להגדיל אופטית את החלל, באמצעות מעקות זכוכית אלומיניום. המראה הנקי של הזכוכית, מעניק לחלל, תחושה אלגנטית ונקיה. למעקה הזכוכית המשולב בפרופיל אלומיניום, אין מראה כבד. יש לציין, כי חומר הגלם כמו זכוכית, לעולם לא יצא מהאופנה והוא נחשב לטרנד עיצובי בקרב אדריכלים ומעצבי פנים רבים ומוכרים.

אלמנטים עיצובים בשילוב
אלומיניום

מעקות זכוכית, עשויים להיות בשילוב עיצובי של קישוטים בזכוכית עצמה. ניתן לשלב בזכוכית חלקי מתכת או אבנים צבעוניות. התוצאה של האלמנטים העיצוביים בזכוכית המעקה הן מרשימות. ישנם אנשים שמזמינים בהזמנה אישית, מעקות בעיצוב עם הטאץ' האישי שלהם כך שמעקות אלה ה בטיחותיים ועיצוביים גם יחד, כאלה שלא רואים במשרד או בבית של  כל אחד.  יש לפנות לחברות מוכרות העוזקות שנים בייצור מעקות זכוכית ועבודות שונות שמייצרים באמצעות עיצובים שונים מזכוכית. יש לבצע סקר ולברר על פי מה מחשבים את המחיר ואם המעקות הן תחת תו תקן בטיחותי.

מעקה מעוצב למדרגות

ישנם עיצובים רבים למעקות, במיוחד לבתים פרטיים, כאשר ישנן מדרגות  פנים. ניתן לראות מעקות מאלומיניום, ברזל מגלוון, מעקות העשויים מעץ, מזכוכית או שילוב של עץ עם זכוכית, או אלומיניום וזכוכית ניתן לבחור מעקה מעוצב למדרגות, על פי העיצוב של הבית, כך שאם הבית מעוצב עם רהיטים מסוגננים מעץ, בסגנון כפרי, עתיק או רומנטי, עיצוב מעקה שישה מעץ, יוכל בהחלט להתאים ולהקנות לבית מראה חמים. היום, העיצוב הקליל והמודרני, בעל קווים נקיים, הוא זה ששולט בעיצוב הפנים ולכן, מעקות זכוכית, תהיינה מתאימות, הם יגדילו את החלל ויקנו חבית מראה נקי ויוקרתי.

הבחירה של רבים
במעקות מעוצבים מזכוכית

ישנם אנשים שבוחרים היום מעקה מעוצב למדרגות ביתם, שהוא מיוצר מזכוכית. גם התחזוקה הקלה והמראה, יישאר לשנים רבות. התכונות הפרקטיות הנדרשות לתפקוד השוטף והנוח של המעקה, האלמנטים הדקורטיביים המעניקים למרחב, את האווירה והחוויה הייחודית, מצריכה מיומנות ועיין חדה לאסתטיקה וכן, גישה שירה לאותם האלמנטים שמשפיעים באופן ישיר על האווירה. בחירה של מעקה מעוצב למדרגות, תוך התאמה מלאה לחלל, עשויה לתרום לעיצוב הפנים בנוסף לאלמנט הבטיחותי. כדאי לברר בכמה חברות ויצרניות של מעקות, לגבי המחיר, חומרי הגלם והדגמים השונים שמהם ניתן לעצב מעקות מרהיבים.

מעקה מעוצב לבית מנירוסטה

אנשים מבינים מה היתרונות של מעקה מעוצב לבית מנירוסטה, אם מהבחינה האסתטית והן ברמה הבטיחותית. מדובר במעקות שיש בהם תכונות נפלאות שתבחינו בהן מיד. המעקות הללו, מעבר היותם שימושיים, הם מצליחים לשמור על חזות נהדרת לטווח ארוך, בגלל עמידותם בפני חלודה. הברק בהם נשאר למשך שנים והם תמיד ייראו כחדשים.

השילוב המדהים של
מעקות מעוצבים מנירוסטה עם זכוכית

הורים לילדים קטנים, מעדיפים כי בביתם, יותקן מעקה מעוצב לבית מנירוסטה, היות ובמדרגות, לא יהיו מרוויחים בין הפרופילים של המעקה. כאשר אתם מעוניינים להזמין מעקה שיש בו שילוב של נירוסטה וזכוכית, כדאי כי תבדקו שהזכוכית בהם היא מחוסמת וכן, המעקה יהיה תחת תו תקן ישראלי, כך שתהיו סמוכים ובטוחים, כי מדובר במעקה בטיחותי לכם ולבני המשפחה .יש לציין, כי המראה המיוחד של מעקות נירוסטה וזכוכית, קשה להתעלם מהם והם מזוהים עם מראות בולטים ומרשימים. ניתן למצוא מעקות העשויים מנירוסטה, בעסקים, משרדים ובתים רבים.
הדבר הראשון שצריך להיות מובן שנירוסטה, בגלל שהיא מתכת יכולה להיות מעוצבת באופן מעניין במיוחד למי שאוהב את המראה המודרני, הנקי או מראה  ההי טק.

מעקה זכוכית למדרגות

מעקות, נועדו לספק הגנה ובטיחות עבור מי שעולה ויורד מגרם המדרגות, על מנת למנוע נפילה וכן, מעקות תומכים בנו כשאנו עולים או יורדים מהמדרגות. ניתן למצוא סוגים רבים של מעקות זכוכית, כאלה שלא רק שהם בטיחותיים, אחא מעניקים לבית אווירה מתאימה לאלמנטים ולעיצוב בו. שי לציין, כי עצם ביותם שקופים, המראה הוא אוורירי והחלל, הופך להיות פתוח יותר.

מעקה שקוף
​​​​​​​אבל בטוח

יש אנשים, אשר השילוב של זכוכית עם מעקה, נשמע להם כדבר והיפוכו, כמו כיצד ייתכן, כי זכוכית שנחשבת למוצר שביר, עשויה להיות דווקא מגנה ובטיחותית, כמו מעקה זכוכית למדרגות? התשובה היא פשוטה, שכן הזכוכית הינה עבה ומחוסמת, חזקה ובטוחה למי שעושה בה שימוש כמעקה. מעקות אלה, הפכו להיות טרנד עיצובי מבוקש והם תחת תו תקן מוקפד המתאים לישראל.  היום התקן למעקות זכוכית, הינו חמור ומוגבל לזכוכית רבודה ומחוסמת או כפי שאנו מכירים אותה בשם "טריפלקס". זכוכית זו, עשויה משלוש שכבות שהיא בעצם שתי שכבות זכוכית כשביניהן, ישנה שכבת PVC. אם הזכוכית, חוטפת מכה חזקה, היא נסדקת ואינה נשברת לרסיסים מסוכנים.
כדאי כי יהיה לכם כמה שיותר מידע, לגבי זכוכית מחוסמת וכן, מעקות זכוכית על מנת שתהיו בטוחים כי מדובר במוצר בטיחותי.

יתרונות משמעותיים
במעקה הזכוכית

מעקה הזכוכית, הינו אביזר דקורטיבי ובטיחותי אשר מאפשר יצירת חללים פתוחים ואווריריים יותר, כאשר החלל נראה אופטית גדול יותר  בגלל השקיפות של הזכוכית. ניתן לעצב את מעקה הזכוכית בכל מיני סגנונות. יש לוודא תחילה, כי הזכוכית הינה מחוסמת והמעקה הוא תחת תו תקן ישראלי. התקן מגדיר את סוג הזכוכית כאשר היא מחוסמת. היום זכוכית טריפלקס, הינה הזכוכית האידיאלית ביותר שמתאימה לתו התקן הישראלי.

מעקות שתולים לבריכה

הטרנדים החדשים של מעקה זכוכית לבריכה, הביאו לכך שיצרני מעקות הזכוכית ייצרו את המעקות השתולים. מעקות אלה, שתולים ברצפה ללא תמיכה והם מעניקים מראה נקי לגמרי. סוגים נוספים של מעקות זכוכית, המתאימים בעיצובם ובטיחותם לבריכה, הם מעקות על עמודים אשר בנויים מפלטות של זכוכית על עמודי נירוסטה, מה שמתאים במיוחד לאזורים שבהם יש מים כמו בריכות השחייה. המעקות אינם מחלידים ומחזיקים מעמד לשנים, כשהם נראים תמיד כחדשים.
היות ומעקה הוא מוצר שקונים אחת להרבה שנים, יש לבחור אותו נכון ולוודא את סוג הזכוכית, אם המעקה הוא תחת תו תקן ישראלי וההתקנה שלו, חייבת להיות מקצועית מאוד, לקבלת תוצאות טובות של מעקה בטיחותי ומעוצב.

מעקה זכוכית לבריכה

זכוכית, הינו חומר גלם, שהפך להיות טרנד עיצובי והיא חביבה על הרבה מעצבי פנים ואדריכלים. אם פעם חשבתם שזכוכית הינה חומר שביר,, אז היום עם הטכנולוגיה  והקדמה, נתן למצוא במוצרי הזכוכית השונים בטיחות ועיצוב גם יחד. מעקות הזכוכית הם מוצר, אשר ניתן לשלבו כל חלל אם בחלל הבית, החצר, המרפסת ובריכת השחייה. מדובר על מראה עדין ואלגנטי ששובה את עיניהם של רבים.

טכניקות שונות של
עיצוב הזכוכית במעקות

כפי שראיתם ישנם יתרונות משמעותיים במעקה הזכוכית, כשאר אנו מעוניינים להציב אותו במדרגות הפנימיות של הבית, בבריכה או מרפסת, כאשר הנוף המרהיב משתקף מבעד למעקה השקוף, אך ניתן למנות טכניקות שונות לעיצוב הזכוכית, כגון:  זכוכית חלבית, צביעה,  התזה, צריבה עם קישוטים מיוחדים ולהוסיף כל מיני אלמנטים דקורטיביים. ניתן לבחור מתוך הקטלוגים, או מתוך תיק העבודות של החברה שממנה תזמינו את המעקה. כדאי לברר על חומרי הגלם שהחברה עובדת עמם, על מנת לוודא, כי המעקה אכן איכותי . כדאי כי תקבלו המלצות על החברה שממנה תזמינו את המעקה וכן מיד לגביה ברשת, באמצעות האתר.


התאמת ריצוף למעקה

תכנון המדרגות, לא עבר שינויים בשנים האחרונות אבל המדרגות כן. ריצוף כגון גרניט פורצלן, עשוי להתאים למעקות זכוכית, כאשר המראה הינו יוקרתי ונקי. גם שיש עשוי להתאים למעקות הזכוכית בגלל הברק והגוונים המיוחדים בו, כאשר מדובר על שיש טבעי. כדאי להתייעץ עם מעצב הפנים, כאשר אתם מעצבים או משפצים את הבית, היות והוא יכול לייעץ לכם את סוג המעקה שיתאים לקווים הכלליים בבית, סגנון וכן לריצוף הנבחר.

טיפים לבחירת מעקה למדרגות

ישנה טעות נפוצה בקרב אנשים שבונים בתים חדשים, כאשר הם משאירים את תכנון המעקה של המדרגות הפנימיות לבית בסוף. תכנון מוקדם, עשוי להיות הדבר הטוב ביותר לתכנון של מעקה שיהיה בטיחותי ויתאים לנתוני הבית. שינם כמה טיפים לבחירת מעקה למדרגות. ראשית, יש לדאוג כי הוא יהיה בטיחותי תחת תו תקן, היות וללא מעקות תקניות, לא יתקבל טופס 4 לבית החדש.
מהבחינה העיצובית, אין סגנון או קו בעיצוב המעקות. אפשר למצוא סגנונות שונים כגון סגנון קלאסי, אקלקטי, כפרי או מודרני. גם חומרי הגלם הם שונים כגון: זכוכית, ברזל, אלומיניום , נירוסטה ועוד. יש להתאים את האלמנטים השונים של המעקות, כגון פרקטים, שיש  או רהיט עץ. קיימות כמה אפשרויות של גימור למעקות, מראה ברזל טבעי, מראה ברזל, מראה חלודה או גוונים שונים. גם מעקה מנירוסטה , הפך להיות נפוץ, היות והוא אינו מחליד ומי שאוהב את המראה ההי טק.  יש לדאוג לכך, כי לא תהיה תחזוקה מורכבת למעקה ולכן מעקה אלומיניום, זכוכית או נירוסטה הם הכי מתאימים.

ריצוף דמוי פרקט
ומעקה מתאים למדרגות

יש שמעוניינים  לשלב מראה חם כמו ריצוף דמוי פרקט יחד עם מעקות זכוכית, כך שהשילוב יכול להיות מעניין. ניתן למצוא שילובים של מעקות שעשויים להיות מתאימים לריצוף מסוג צפחה, שיש, גרניט פורצלן, קרמיקה, אבן קיסר, שיש קיסר, אבו טבעית ועוד. יש לבחור את גודל האריח. יש לרצף את הבית או המשרד, בתקציב שיהיה ריאלי אבל מושקע בכל זאת. חשוב כי הריצוף יחזיק לשנים ויתאים למעקה שתתקינו תוך התייעצות עם מעצב פנים שיוכל לייעץ ולסייע לכם, בבחירה נכונה של  ריצוף ומעקה ואף לשלוח אתכם לבעלי מקצוע שמולם הוא עובד.

קטלוג למעקה בזיגוג יבש

לצפייה בקטלוג: לחץ כאן >>

מוצר חדש בשוק הישראל מדובר בפרופיל הכי מתקדם בתחום מעקות הזכוכית, ניתן לראות בסרטוטים את עוצמת המומנט של הפרופילים המסומנים בKN  0.5 KN מותאם לבתים פרטים ,, 1.0 KN למרפסות בתים פרטים ,2 KN מותאםם למרפסת ציבורית,3 KN מותאם לקומות גבוהותת בציבורי ופרטי וגם למקום מורכבים לזיגוג
הפרופיל מעניק בעצם פתרון עיצובי ,פתרון של החלפת זכוכית במהירות במקרה שהיא נשברת ואף למנוע מזכוכיות אחרות להשבר במקרה של החלפה , אפשרויות נוספות תוספת לד בתחתית הזכוכיות אשר מקנה אור על משטח הזכוכית .
בשוק הישראלי ישנם חיקויים דומים לפרופיל אשר מיוצרים בסין ואינם מתאימים לאזורי מסחר וציבורי בתים פרטים
​​​​​​​


מעקות זכוכית למרפסת

מעקות זכוכית למרפסת? בהרבה בנייני מגורים חדשים, אנו רואים מעקות זכוכית למרפסת. הנוף הנשקף הוא מרהיב וההרגשה, הינה של מקום גדול ורחב יותר. תקן בטיחותי של המעקה הוא הדבר הראשון במעלה. הדרישה הינה של תקן 1142, כך שיש לבדוק כי תו התקן הישראלי מתאים. הזכוכית צריכה להיות זכוכית מחוסמת. גובה המעקה במרפסות של בנייני מגורים, צריך להיות 105 ס"מ. המרווחים בין הרכיבים של המעקה צריכים להיות בקוטר של 10 ס"מ, כך שלא יאפשרו לכדור קשיח לעבור דרכם.
ניתן ליהנות משקיפות גבוהה של בחירת זכוכית שקופה בגוון של אקסטרה קליק, עבור מעקות זכוכית למרפסת. מדובר לא על גוון שהוא ירוק מעט, כי אם על גוון שקוף לחלוטין, מה שמייקר את מעקות הזכוכית ב-30% יותר. במרפסות, רבים משבים זכוכית בגוו אפור למעקות או זכוכית אנטי סאן למראה אחיד ואסתטי. מדובר על זכוכית שמבודדת חום וכן יעילה לפרטיות. יש להזמין את המעקות המיוצרים מזכוכית מחברות ידועות וותיקות, כך שתהיו בטוחים כי מדובר בחברה ידועה ששמה הולך לפניה מזה שנים רבות, שהיא עובדת תחת תו תקן ואתם תהיו רגועים יותר.

מעקה נירוסטה עם לד

הטכנולוגיה של היום, מציעה מעקות למדרגות ומסעדי יד כמו מעקה נירוסטה עם לד. זוהי דרך מושלמת וחסכונית לתאורה מקיפה וכעיצוב ייחודי וחדשני. מעקה זה, מספק פתרון בטיחות מושלם, אינו מחליד בגלל הנירוסטה שממנה הוא מיוצר והמראה, הינו יוקרתי ואלגנטי. תאורת ה לד במעקה הנירוסטה, חוסכת כ- 30% מצריכת החשמל בתאורה בשנה. המעקות עמידים בפני זעזועים ועומס. ניתן לווסת את עוצמת האור, ע"י כפתור , המיועד למטרה זו. אין בעיות תחזוקה במעקה הנירוסטה שיש בו תאורת לד.
העיצוב והתצורה המודולרית של נורת הלד במעקות הנירוסטה, תוכננה לעיצוב נוח וקל. ניתן למצוא את נורות הלד כמורות בודדות או כשורה של נורות רציפות בכל מיני אורכים. המעקה שמיצור מנירוסטה, בתוספת תאורת הלד, הוא  מעקה מיוחד, מעוצב , מרשים ופרקטי. יש לוודא, כי יש קו חשמל בסמוך למעקה, כך שניתן יהיה להתקינו עם התאורה. גם התקנה של מעקות אלה מחוץ לבית, הינה פרקטית, היות ונעים להיות במקום שהוא מואר בחושך, אם בכניסה לבית או לחצר.

מעקות למדרגות עץ

מעקות למדרגות, הם בעלי תפקיד מוגדר, הם מיועדים למנוע נפילה של אנשים מגובה. ישנן אפשרויות רבות שיש לבחור מהן. ניתן למצוא סוגי מעקות שמתאימים למדרגות משיש, אבן או קרמיקה, אך ישנם מעקות למדרגות עץ. יש לברר מה חומר בגלם שמיועד לכל מעקה. יש לתכנן את הפן העיצובי במעקה למדרגות, כך שניתן יהיה לבחור נכון ולהתאים את העיצוב לאלמנטים השונים במבנה.
תוכלו תמיד להזמין ממסגרייה את המעקות שיתאימו עבור מעקות למדרגות מעץ וכן, לציין מראש  כי מדובר על מדרגות עץ.  הפרמטרים של המעקה חייבים להיות מועברים ליצרנית המעקות, כך שהחברה תדע, איזה סוג של מעקה עליה לייצר. לאחר שסוכם על סוג המעקה המותאם למדרגות עץ, תוכלו לבחור מהקטלוג את הדגם הרצוי לכם.  שי לציין, כי הזמנה אישית של מעקה, המיועד למדרגות מעץ תהיה יקרה יותר מאשר מעקה נוכן ולכן, יש לבדוק את שתי האופציות. בררו מי היצרנית הידועה של מעקות המיועדים למדרגות העשויות מעץ, כך שתוכלו לבחור בבטחה חברה שתסמכו עליה, הן מבחינת המקצועיות והן, על פי תו התקן.


מעקה עץ

אחד מהאביזרים בבית שהם יעילים ודקורטיביים הם מעקות העץ. בתוספת של ריהוט עץ, יתאים לאווירה. ניתן למצוא מעקות מעץ דקורטיבי עם פיתוחים ועיצובים מעניינים, הן בסגנון עתיק, כפרי מודרני וקלאסי. הדבר הראשון שיש לתת לו תשומת לב, הוא הבטיחות של המעקה.. חשוב כי המעקה יהיה תחת תו תקן. מעקות המיוצרים מעץ הם בעלי היסטוריה. רבת שנים. בשנים האחרונות, היופי והאווירה הכפרית חזרו לאופנה ולכן ניתן לראות יותר מעקות המיוצרות מעץ בבתים רבים, בעלי אופי כפרי חמים.
מעקות עץ, מספקים תמיכה לאדם העולה ויורד במדרגות וכן מעקות אלה העשויים מעץ מלא, מהווים פתרון אידיאלי, הן כבטיחותי והן כדקורטיבי. יש לבחור במעקה, אשר משלב את הצבעים, החומרים והסגנון שיתאים לכם. יש כאלה שמשלבים פרזול ברזל לעץ, מה שמעניק לו   ייחודיות ועיצוב. גם סוגי העץ הם שונים ויש להתייעץ  ולבחור את העץ הטוב והעמיד ביותר, אשר יחזיק מעמד לשנים ארוכות. ניתן למצוא מעקה עגול או ישר, בסגנון מודרני או כפרי וכן, התקציב העומד לרשותכם, לאחר שביצעתם השוואת מחירים   

מעקות חבקים

כאשר אנו מדמיינים או חושבים על מעקות שיהיו בטיחותיים, אנו נחשוב על מעקה מאסיבי וכבד יותר, אשר המטרה שלהם, הינה להגן מפני נפילות. אלגנטיות, עיצוב ואסתטיקה, אינם עולים לנו בראש. ניתן למצוא פתרונות שיגרמו למעקה שנבחר, להיות גם  בטיחותי וגם מעוצב , כך שיעניק לכל מבנה שיש בו דרגות או מרפסת מראה דקורטיבי ואפילו אמנותי  תוך כדי כך, שנשמור על בטיחות ויציבות. אחד מהדגמים הפופולריים יותר, הינם מעקות חבקים, אשר נראים מודרניים ומיוחדים, כאשר אנו מתאימים אותם לעיצוב הכללי של הבית.
ישנם סוגים שונים של מעקות אשר נתפסים היטב, כגון מעקות זכוכית שנתפסים באמצעות חבקים. מעקות אלה, נקראים מעקות חבקים. מדובר על מעקות בטיחותיים שהם יציבים ומונעים זעזועי, יכולים לשאת משקל . בשנים האחרונות אנו עדים למראם של מעקות שונים, חומרי הגלם שמהם הם עשויים וכן האביזרים הנלווים להם. כל אלה גורמים לבחירה של מעקות זכוכית למשל שיש בהם מבחר וגיוון רב בעיצוב. ניתן להוסיף למעקות אלה, כפתורים המיוצרים מנירוסטה מעוצבים שייראו דקורטיביים, עמודי נירוסטה, או חבקים מזכוכית.

מעקות טבעת

בעולם העיצוב המודרני, אנו מוצאים כי מעקות זכוכית, הפכו להיות פופולריים ומבוקשים.. אחד הטרנדים במגוון העיצובים של מעקות הזכוכית הם מעקות טבעת, אשר ניתן לראות בבתים רבים שהעיצוב שלהם הינו מודרני. מדובר על נירוסטה, אשר מחזיקה בזכוכית והדגם הוא של טבעות המחוברות במוט המעקה. מעקות הזכוכית, משדרים מוטיבים מעולם התכשיטנות. דוגמאות שממחישות את העיצוב המיוחד של מעקות אלה. תוכלו לראות תמונות של מעקות בדגם הטבעת  בגלריות של יצרני מעקות הזכוכית.
הדבר הראשון שיש לוודא, הינו הבטיחות של המעקה, כך שיתאים לתו התקן הישראלי, אשר מחמיר המעקות הזכוכית שחייבים להיות מזכוכית מחוסמת מסוג טריפלקס. את הדוגמא של הטבעות, ניתן לראות בצדו החיצוני של המעקה. אם ראיתם מעקות טבעת אצל מכרים או חברים והתלהבתם מהם, כדאי כי תשאלו אם הם מרוצים והיכן הזמינו אותם, כך שתוכלו להשוות גם את סוג העבודה, לברר על החברה והוותק שלה, לראות אם יש תו תקן להתרשם מהקטלוג של החברה, ך שתבחרו במעקה דגם טבעת שיהיה מרשים ויתאים לטעמכם האישי.

מעקה מנטים

אנשים רבים יודעים כי אין להקל ראש לגבי התקנת מעקות זכוכית במרפסת ביתם. מרפסת הבית, עשויה להיות מקום סוכן ולא בטיחותי בעליל אם היא אינה ממוגנת כהלכה. התקנה של מעקה זכוכית שמיוצר בתקנים מחמירים, תאפשר לכם שקט נפשי, אך יש לתת תשומת לב, גם לעיצובים. אחד מהמעקות הנפוצים בעלי מראה נקי, מיוחד ומודרני, הינו מעקה מנטים. מעקה זה, תורם לסטיילינג של הבית. המנטים עשויים מנירוסטה,, מרחיקים ומחזקים את הזכוכית, מה שמקנה רמת בטיחות גבוהה בשהות במרפסת.
ניתן למצוא מגוון רב של מעקות זכוכית, אשר עשויים להתאים לפנים או לחוץ הבית. ישנם דגמים כמו מעקות זכוכית על מסילות, מעקה חבקים או מעקה מנטים, כארש הזכוכית מחוברת על ידי חובקי נירוסטה מהצד של הקיר שמעניקים לזכוכית של מעקה זה, תחושה של ריחוף. ניתן להזמין את מעקה הזכוכית בשילוב של עמודי נירוסטה, מאחזי יד וחזיתיות. הפרזול של המנטים, מקנה מראה נקי למעקה בהתאם לשטח. כדאי לברר ולבחון את הדגמים של מעקות הזכוכית בשילוב המנטים, על מנת להתרשם מהמראה, בטרם תחליטו ממי להזמין את המעקה.

מעקה קלאסי או מודרני

כאשר אתם מעוניינים להזמין מעקה לבית החדש שלכם, או להחליף את המעקה הישן לחדש יותר, לבטח תתלבטו בשאלה אם לבחור מעקה קלאסי או מודרני. ישנם כמה סוגי חומרי גלם שניתן לראות אותם משולבים יחד. למשל מעקה זכוכית משולב עם ברזל. אחד מהמעקות הבולטים יותר בבתים המודרניים, הינו שימוש בזכוכית בגרם המדרגות, כקירות תומכים, תוך מראה שהוא בעצם אשליה, של מדרגות המרחפות באוויר. למעשה ישנם חומרי גלם חזקים, המעוגנים היטב בקירות כמו אלומיניום, או נירוסטה שנתמכים בפלטות הזכוכית לש המעקה עצמו. כל העיצובים החדשניים הופכים כל בית בסגנון המודרני, לאזור מעוצב בקווים נקיים אך בעל מראה יוקרתי שיוסיף המון שיק לחלל.
המראות הקלאסיים יותר של המעקות, ניחנים בשילוב ש חומרי גלם כגון עץ וברזל. למש מעקות ספירליות. יש כאלה שאוהבים את המראה החמים- קלאסי כמו מעקות עץ. ניתן למצוא שילובים של עץ עם פרזול ברזל בפיתוחים שונים ואמנותיים או עץ מגולף או כאלה שהם משולבים בעץ וזכוכית שעדיין נחשבים למעקות קלאסיים.

מעקה זכוכית בעיצוב מיוחד

זכוכית היא אחד מהחומרים הנפוצים יותר בשנים האחרונות. ניתן לראות כי הזכוכית נראית יותר בעיצוב הפנים של בתים פרטיים כמו למשל מעקה זכוכית בעיצוב מיוחד. מעקות מסוג זה, מקנים לנו תחושה של מרחב, אווריריות ויוקרה. היום, מעקות הזכוכית הם בדירוג הגבוה בדרישה של צרכנים בישראל, היו וניתן ליהנות ממגוון רב של עיצובים וכאלה שניתן להזמין העיצוב אישי, כך שהם יעוצבו עבורנו על פי הטעם שלנו ובהתאם לאלמנטים השונים בעיצוב הבית.
מי שאוהב את הסגנון המודרני יותר, בעלי הקווים הישרים, יכול לתת את הטאץ' המיוחד שלו, כאשר הוא יכול לבקש  מיצרן המעקות, אבנים, גוונים, חספוס או אלמנטים נוספים בזכוכית שיגרמו למעקה להיות מיוחד ומעוצב על פי הטעם האישי של כל אחד. מעקה זכוכית בעיצוב מיוחד, נחשב לנושא החם ביותר בעיצוב ואדריכלים רבים שעוסקים בעיצוב פנים מודרני,  ממליצים ללקוחותיהם על מעקות זכוכית שיעוצבו במיוחד על פי התכנון שלהם, כך שתהיה הרמוניה מושלמת בבית ואלמנט בולט כמו מעקה הזכוכית שישדרג את מראה הבית.  

מעקות ברזל

ישנם סוגים רבים של מעקות, כגון מעקות עץ, מעקות אלומיניום, מעקות זכוכית וכן, מעקות ברזל, שהם הכי ידועים לנו. מעקות העשויים מברזל, הם בעלי יופי ייחודי. יש כאלה שמייחסים לחומר הברזל, חומר מנוכר, אך ישנם עיצובים מרהיבים עם פיתוחים שונים של ברזל מגלוון שאינו מחליד ומתאימים למראה הבית ובמגוון גוונים. העיצובים של אז, לעומת העיצוב של היום בכל הקשור אל מעקות המיוצרים ממתכת כמו ברזל, הינם שונים שכן, עולם העיצוב בתחום המעקות קיבל תפנית שונה לחלוטין והיום, מעקות אלה הם מעוצבים בצורה  מיוחדת , הם פרקטיים וחזקים.
מעקות ברזל, נחשבים למעקות הבטיחותיים ביותר ועשויים מהחומר החזק ביותר שיכול לשאת עומס ומניעה מטלטלות. יש לציין, כי עקות המיוצרים מברזל, מתאימים יותר לפנים הבית, שכן הם אינם עמידים בתנאי מזג האוויר בחוץ. את המעקות המיוצרים מברזל, ניתן להזמין במסגריות ואפילו לבצע הזמנה מיוחדת, על פי הטעם האישי שלכם.  גם יצרניות של מעקות ניתן למצוא, כך שאם יש לכם המלצה יש לבדוק אותה לעומק וכן, לבצע סקר שוק לגבי המחירים השונים.

מעקה מסילות

כשאנו מבלים במרפסת או בסלון, זה נעים אבל כדאי כי האזורים בהם אנו נמצאים יהיו בטיחותיים. מעקה למרפסת או למדרגות, חייב להיות תקני ומעוגן היטב בקיר שעליו נמצא המעקה ומאחזי היד.. כל מי שמבקש להתקין מעקה בביתו, יש לבדוק היטב לפני שמחליטים מי יבצע עבורו את ההתקנה וייצור המעקה. ניתן למצוא ביום מעקות זכוכית שבנויות בין מסילות. מעקות אלה נקראים מעקה בין מסילות. מעקה זה הינו בטיחותי ומתאים במיוחד למעקות זכוכית.
התפיסה העיצובית בעידן של היום, מתייחסת לסוג זה של מעקה בין מסילות, לא רק כאביזר בטיחותי, כי אם כפריט ריהוט מעוצב, אשר אמור להשתלב בסגנון הכללי של עיצוב הבית ומבטא את טעמם האישי של הדיירים. ניתן למצוא מסילות מחומרים כמו נירוסטה, אשר מתאים למעקות הזכוכית. יש לציין, כי מסילת הנירוסטה, משמשת ביטחון למהלך המדרגות. כדאי לברר בקרב כמה יצרניות של מעקות זכוכית, לגבי סוגי המעקות הקיימים בשוק, לשאול לגביהם וכן, למצוא מידע עדכני עליהם באמצעות הרשת, כך שתהיו בטוחים מה סוג המעקה שיתאים לכם במיוחד.

בחירת מתקין מעקות

בהתקנה של מעקות למדרגות או למרפסת, המסגר יביא את המעקה בכמה חלקים וירתך אותם בביתו של הלקוח. יש לשים לב, כי המסגר בעת הריתוך של המעקה והתקנתו, יפרוש שטיח מיוחד שימנע נזק למוצרים השונים בית או לרצפות ולמדרגות. קיבוע איכותי הוא דבר חשוב מאין כמוהו, היות והקיבוע כשהוא נעשה נכון, יקנה למעקה יציבות ויהיה בטיחותי למי שמשתמש בו. יש להתקין את המעקה , על פי תקן ישראלי. את עוגן הכוח שמכונה "ג'מבו" שהוא למעשה בורג עבה ומלא, שמתרחב בקיר. זהו בורג חזק ורוב המסגרים, עושים בו שימוש רב.
המתקין יהיה מטעם החברה  אשר ממנה הזמנתם את המעקה. יש לדעת, כי אם מדובר במעקה מגולוון, הרתך או המסגר, יעשה שימוש בתרסיס של אבץ קר וכן, ירסס את החיבור בין שני חלקי המעקה על מנת לחדש את הגלוון. מקצועיותו של המתקין, היא הדבר החשוב ביותר ויש למצוא מתקין שיש לו וותק של שנים, על מנת שתהיו רגועים, כי המתקין הוא אמין. יש לבקש אחריות לא רק על המעקה עצמו, כ אם על ההתקנה.


בדיקת תקינות מעקות זכוכית לציבורי : 
      מפרט :
 • פרופיל בזיגוג יבש (פרי פיתוח של חברתנו) .
 • זכוכית מחוסמת ורבודה 10MM+1.52P.V.B+10MM extra clear .
 • התקנה על גבי בטון ישר בתוואי מבנה ציבורי.
מטרת הבדיקה :
עמידה בעובי הזכוכית,עומס ישיר,תזוזה בעת שחרור הזכוכית,חותמות חיסום ודירוג חיסום,
פינות חדות,שיטת עיגון,עובי דרוש למטרת הבדיקה,
עובי מנילציה וסוגו ,דיגונל הזכוכית.
לוגו בדיקת תקינות איזוטופ
מערכת מעקה זכוכית בזיגוג יבש :
 • פרופיל עיגון בעל יתרונות רבות אשר מחליפים  את הפרופיל בזיגוג יבש.
 • המערכת מאפשרת ללקוח הסופי להשתדרג בהרכבה ושליפה מהירה ללא נזקים לזכוכיות ליד במקרה של שבר אך לא רק.
 • תאורה: ניתן להוסיף למערכת תאורה פנימית אשר הזכוכית היידוע כחומר המוליך אור לתת אפקט של "Light glass" במגוון צבעים עם אפשרות להתממשק לכל סמארטפון עם הכלים המתאימים למערכת המעקות של חברתנו.
 • תוואי התקנה מערכת הזיגוג היבש מאפשרת התקנה בתוואי אופקי/אנכי מרפסות,מדרגות,גלריה,בריכות ועוד.
 • בריכות שחיה : כיום לא חובה להיות להגביל את התנועה ברחבת החצר ,המערכת מאפשרת פירוק והרכבה מהירה למטרת "אירועים גינה" וכך שאורחים עוזבים ניתן לבצע הרכבה.
 • כיסויים : ניתן להתאים לפי דרישת לקוח כיסוי במבחר גוונים ,גדלים לסגירה מושלמת .
 • אזורי התקנה מתאימים : עליון,תחתון (נדרש משטח בטון )
בדיקת איזוטופ מעקה זכוכית בזיגוג יבש דף מס' 1 
 • בדיקת איזוטופ מעקה זכוכית בזיגוג יבש דף מס' 1
בדיקת איזוטופ מעקה זכוכית בזיגוג יבש דף מס' 2 
 • בדיקת איזוטופ מעקה זכוכית בזיגוג יבש דף מס' 2
בדיקת איזוטופ מעקה זכוכית בזיגוג יבש דף מס' 3 
 • בדיקת איזוטופ מעקה זכוכית בזיגוג יבש דף מס' 3
בדיקת איזוטופ מעקה זכוכית בזיגוג יבש דף מס' 4 
 • בדיקת איזוטופ מעקה זכוכית בזיגוג יבש דף מס' 4
הצצה לבדיקה בשלב ביצוע עבור מעקה זכוכית בזיגוג יבש תמונה מס' 1
הצצה לבדיקה בשלב ביצוע עבור מעקה זכוכית בזיגוג יבש תמונה מס' 1
הצצה לבדיקה בשלב ביצוע עבור מעקה זכוכית בזיגוג יבש תמונה מס' 2
הצצה לבדיקה בשלב ביצוע עבור מעקה זכוכית בזיגוג יבש תמונה מס' 2
הצצה לבדיקה בשלב ביצוע עבור מעקה זכוכית בזיגוג יבש תמונה מס' 3
הצצה לבדיקה בשלב ביצוע עבור מעקה זכוכית בזיגוג יבש תמונה מס' 3
אלמנטים נוספים למעקות
 • מעקה שתול צורתי זכוכית שקופה
 • מעקה שתול צורתי זכוכית שקופה
 • מעקה שתול צורתי זכוכית שקופה
 • מעקה שתול צורתי זכוכית קליר
 • מעקה שתול צורתי זכוכית קליר
 • מעקה מנטיים צורתי זכוכית קליר
 • מעקה מנטיים צורתי זכוכית קליר
 • מעקה מנטיים צורתי זכוכית קליר
 • מעקה מנטיים צורתי זכוכית קליר
מחירון מעקות

תיאור העבודה הנדרשת

     מחיר מומלץ לצרכן  ₪ 

מעקה זכוכית
מחיר למטר כולל התקנה

900 ₪ - 1600 

מעקה זכוכית בשילוב ברזל

900 - 2500 

מעקה זכוכית טריפלקס

850 - 2800

מעקה זכוכית 10 מ"מ

900 - 1300 

מעקה זכוכית 12 מ"מ

1000 - 1500 

מעקות ברזל

400 - 800 

מעקות אלומיניום

800 - 1500 
טבלת משקלים למעקה זכוכית
מידע זה נועד להמחיש עבורך את המשקל המשוער למעקה זכוכית : 
זכוכית אשר העובי שלה 1 מ"מ למ"ר משקל 2.5 קילו , זכוכית אשר העובי שלה 2 מ"מ למ"ר משקל 5 קילו 
לרוב נפוץ להשתמש בזכוכיות של החל מ12 מ"מ ועד ל15+15 לפי דרישת המזמין ,הנפוץ ביותר בשוק 8+8 מ"מ אשר גם התיקנית.

משקל של 8+8 אתם שואלים ? כ-40 קילו למ"ר אשר יש לקחת בחשבון שמדובר בהמחשה של 1*1 לרוב המשקלים גדולים יותר.
כמו כן חשוב לזכור בעת בחירת מעקה הזכוכית יש לוודא שחברת הזכוכיות שלכם בעלת תקנים המחמרים ביותר בשוק.

מעוניינים לקבל
ייעוץ חינם עבור מעקות זכוכית ?  03-690-9494 ואחד מנציגנו אשמח לעניק לכם שירות מקצועי.

Coi בניית אתרים
0
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק