לוח זכוכית

לוח זכוכית כשמו כן הוא, הוא לוח המגיע במגוון רב של גדלים ונתלה באלגנטיות המאפיינת את חומר הזכוכית על קירות במשרדים, מכללות, אוניברסיטאות וגם בבתי ספר. למעשה, לוח הזכוכית משמש כמעין לוח מחיק עליו ניתן לרשום כל דבר, אם זה תכניות לסדר יום, רעיונות עסקיים, תרשימים ועוד.
 

היתרונות של לוח זכוכית ביחס ללוח מחיק

כולנו מכירים את הלוח המחיק שהחליף את לוח הגיר המוכר לנו עוד מילדות, אך לוח זכוכית הוא בדיוק היעד הבא בעולם העיצוב והוא משמש למגוון רב של מטרות. העיצוב האלגנטי שלו בהחלט כובש, אך מלבד המראה הוא מצטייד במגוון יתרונות נוספים:
 
לוח עמיד ביותר – לוח זכוכית עמיד ובטיחותי ונשמר למשך שנים רבות. הוא עבה במיוחד ומתאים בדיוק לצורך זה, כך שתוכלו ליהנות מלוח עמיד וחזק.
 
הוא אינו מתלכלך – אם נתבונן לרגע בלוח מחיק, נראה כי הטוש אומנם יורד, אך הוא רווי בכתמים ושריטות הנצברים במשך הזמן, גם בשימוש רגיל. לעומתו, לוח זכוכית אינו מתלכלך ואינו נסדק עם השנים, כך שתוכלו לקבל לוח נקי ואסתטי תמיד.
 
תחזוקה קלה – קל מאוד לתחזק לוח זכוכית והוא נשאר תמיד נקי, כך שדי בניקוי פשוט עם החומר הכחול המוכר אם נייר סופג והוא נראה תמיד בוהק ונקי. מלבד זאת, ניתן להסיר ממנו כתמים בקלות רבה, כך שהוא בהחלט מתאים למשרדים בעלי מראה ועיצוב אסתטי.
 
מגוון רב של גדלים וצבעים
– את הלוח המחיק תוכלו להזמין בכל גודל רצוי, גם בגדלים גדולים במיוחד. מלבד זאת, ניתן למצוא את לוח הזכוכית במגוון רב של צבעים לבחירה, החל מזכוכית כהה, זכוכית חלבית, קרמית, שקופה ועוד.
 
מגוון עיצובים – את הלוח תוכלו למצוא במגוון רב של עיצובים יוצאי דופן כמו עם מסגרת או בלי מסגרת. הוא גם נוח מאוד לשימוש, כך שמעבר לעיצוב המיוחד הוא גם ישרת אתכם בנאמנות למשך שנים רבות.

מעוניינים לשדרג את עיצוב המשרד? זקוקים ללוח שיאפשר לכם לכתוב עליו משימות? ואולי לוח כדי להסתכל עליו ממבט על? לוח זכוכית לקיר בעיצוב מתוחכם בהחלט יהפוך את סביבת העבודה שלכם להייטקיסטי ומתקדם. אנו באריאל גלאס מייצרים לוחות זכוכית מחיקים ברמה הגבוהה ביותר! לפרטים נוספים וייעוץ עם המומחים פנו אלינו עוד היום!
0