זכוכית בצבע קרמי

בשנים האחרונות יותר ויותר מעצבי פנים ואדריכלים מציעים ללקוחותיהם לשלב זכוכית בצבע קרמי במגוון מקומות בבית, אם זה כחיפוי קיר, כמעקות למדרגות או למרפסת, כתמונה דקורטיבית, כחיפוי קיר במטבח ועוד. זכוכית בצבע קרמי משלבת כמה יתרונות בולטים, מצד אחד היא בעלת מראה דקורטיבי של זכוכית, ומצד שני היא חזקה מאוד וקלה לניקוי. הגוון שלה מיוחד מאוד וניתן למצוא אותה במגוון רב של צבעים עדינים או צבעוניים לבחירה.
צבע קרמי במגוון צבעים

כיצד מייצרים זכוכית קרמית?

שיטת הייצור של זכוכית בצבע קרמי שונה מייצור זכוכית רגילה ומבצעים אותה על ידי חימום זכוכית רגילה, מקררים אותה ומחממים שוב. אך טיפול בחום אינו מספיק, כיוון שיש צורך להוסיף לה חומר שיוכל לעשות נוקלאציה ובכך לאפשר את תחילת הגידול הגבישי. חומר זה נועד כדי להפוך את הזכוכית למראה קרמי בעל מבנה קריסטלי, ולכן קודם כל יש צורך לבצע שימוש בטמפרטורה גבוהה. את הזכוכית הקרמית ניתן לקבל במגוון רב של תכונות על ידי הוספת חומרים שונים כדי לקבל את העובי הרצוי.
 

היכן ניתן לשלב זכוכית בצבע קרמי?

כחיפוי קיר – כיום חיפוי קיר זכוכית נעשה טרנד לוהט ומשלבים אותה במגוון מקומות כמו חיפוי קיר זכוכית בסלון, חיפוי קיר במטבח, באמבטיה, כחיפוי פלזמה ועוד. היופי של זכוכית קרמית נראה היטב לעין והיא מקנה לחלל שיק מיוחד.

מעקות – את הזכוכית הקרמית ניתן לשלב כמעקות למרפסת שמש או כמעקות למדרגות וניתן למצוא אותה במגוון רב של עיצובים, צבעים וגדלים לבחירה. כמו כן, ניתן להדפיס על הזכוכית כל עיצוב רצוי ולשדרג פלאים את חדר המדרגות.
משטח עבודה למטבח – זכוכית קרמית עמידה מאוד לחום, מה שמאפשר לשלב אותה במגוון מקומות במטבח כדי להניח סירים חמים, כגון במשטח העבודה של האי במטבח, במקום שיש ואפילו ככיריים העשויים מזכוכית קרמית. כמו כן, ניתן ליצור שולחן אוכל עם זכוכית קרמית בעלת מראה שיקי ויוקרתי וגם עמיד לחום.

חברת אריאל גלאס מתמחה בהתקנת זכוכית בצבע קרמי למגוון רב של מטרות, אם זה כחיפוי קיר במטבח או בסלון, כמשטח עבודה, לשולחן זכוכית ועוד. צוות החברה מציע ניסיון רב בתחום ומספק מגוון עבודות זכוכית בהתאמה אישית לכל לקוח. לפרטים נוספים וייעוץ עם צוות החברה פנו אלינו עוד היום. 
0