תמונות זכוכית בהתאמה אישית

תמונות זכוכית כבשו ובצדק את עולם עיצוב הפנים וכיום הן מככבות כמעט בכל לובי יוקרתי ואפילו בבתים פרטיים המעוצבים בטוב טעם. את היופי של תמונות זכוכית מודפסות לא ניתן להסביר במילים, הן בוהקות, מלאות בצבעים מרהיבים, מעניקות תחושה של יוקרה בחלל והכי חשוב – ניתן להדפיס עליהן כל תמונה או כיתוב שתבחרו, משום שההדפסה היא דיגיטלית ונעשית על ידי טכנולוגיות הדפסה חדשניות ביותר.
 
חברת אריאל גלאס מתמחה בייצור תמונות זכוכית בהתאמה אישית ומציעה הדפס על מגוון סוגי זכוכיות בכל גודל רצוי, כך שנותר לכם לבחור את ההדפס הרצוי ולהתחדש בתמונת זכוכית מרהיבה לבית, למשרד או ללובי. מעבר לכך, החברה מציעה גם את התקנת התמונות, ובעיקר כאשר מדובר בתמונות גדולות במיוחד, החברה מבצעת התקנה מקצועית על ידי ברגים מתאימים.
 

היכן ניתן לשלב תמונות זכוכית בהתאמה אישית?

תמונות זכוכית בלובי של בניינים – אין ספק שלובי הוא חלל מרכזי, בו אנו עוברים יום יום דקה לפני שאנו נכנסים לבינתנו ונחים מתלאות היום. לובי מטופח ומעוצב בקפידה בהחלט יוכל לשדרג את ההרגשה ואת מראה הלובי, ולכן כיום מעצבי פנים ואדריכלים המתכננים עיצוב לובאים משלבים תמונות זכוכית בהתאמה אישית בגדלי ענק. את התמונות ניתן לשלב בלובאים של בנייני מגורים, של מגדלים של משרדים, של מרכזים מסחריים, מבנים של מוסדות, מוזיאונים ועוד.
 
תמונות זכוכית בבתים פרטיים – כיום רבים הביאו את הטרנד של תמונות זכוכית בהתאמה אישית לביתם הפרטי, גם בזכות המראה המיוחד של התמונות וגם בגלל האפשרות להדפיס כל תמונה רצויה על גבי הזכוכית, אם אלה תמונות של הילדים, של בני הזוג או הדפסים מיוחדים של נופים או צורות המקנים לחלל צבעוניות מושלמת.
 
תמונות זכוכית במשרדים – גם למשרדים נכנס הטרנד הלוהט של תמונות זכוכית בהתאמה אישית, בגלל השיק והיוקרה הדרושים במשרדים וגם בגלל האפשרות להדפיס כל הדפס רצוי על גבי התמונה. דבר נוסף, ניתן להדפיס על גבי התמונות תעודות שונות ופשוט לתלות על הקיר. כמו כן, אפשר לרכוש תונו זכוכית עם מסגרת או בלי מסגרת וגם במגוון צבעים מיוחדים. 
0