חיפוי זכוכית קרמית

כחברה מובילה בתחום העיצוב באמצעות זכוכית, אנו מעניקים מגוון מוצרי זכוכית המתכתבים עם הטרנדים האחרונים בשוק. בשנים האחרונות חיפוי זכוכית קרמית במטבח או כתמונות דקורטיביות לקיר נהפכו לטרנד של ממש, כאשר ניתנת האופציה להדפיס כל הדפס דקורטיבי רצוי על גבי הזכוכית. מלבד זאת, ניתן לבחור כל גודל רצוי, כך שבהחלט תוכלו להעז לחלום.
 

כשיופי פוגש פרקטיות

את העיצוב המיוחד של חיפוי זכוכית קרמית לא ניתן לפספס עוד מרחוק, וודאי לא כאשר הוא מכיל הדפסים צבעוניים המתבלים את החלל במרקם צבעוני מיוחד. לצד היופי המרהיב, מדובר באלמנט פרקטי מאוד, במיוחד כאשר הוא מתוקן במטבח, משום שהוא מאפשר ניקוי קל ומהיר מבלי שלכלכוך יצטבר בין האריחים כמו באריחי קרמיקה וגם הוא נראה תמיד נקי – מרחוק ומקרוב. אם כך, בהחלט מדובר בבחירה האולטימטיבית לכל מטבח, גם מבחינת המראה המודרני וגם בגלל קלות התחזוקה והניקיון.
 

קצת על החיפוי הקרמי המיוחד

חיפוי זכוכית קרמית למטבח או למטרת ייצור תמונות מרהיבות מיוצר בשיטה אורגנית שמטרתם לשמש למבנה פנים ובעיקר לחוץ, כלומר לעיצוב פנים בית אב ובתי מסחר, אך בעזרת בחירה נכונה של זכוכית, ניתן לייצור גם הדפסה על גבי זכוכית המתאימה לחיפוי מבני חוץ. כיצד זה נעשה? על ידי חיתוך הזכוכית עם ההדפס הרצוי והתקנתה בצורה נכונה, כאשר קרני ה-UV אינם משפיעים על התמונה ומאפשרים לה לשמור על יופיה למשך שנים רבות. אופציה זו היא נהדרת, כך שניתן לבצע מגוון רב של הדפסים על גבי זכוכית קרמית ולקשט קירות חיצוניים של מבנים פרטיים או ציבוריים.
 

מגוון רב של חיפויים, נותר לכם רק לבחור

צוות מקצועי של חברת אריאל גלאס מתמחה בחיפויי קיר העשויים מזכוכית קרמית לבתים פרטיים, מבנים ציבוריים, מבנים מסחריים, מסעדות, חנויות ועוד. לרשותכם מגוון רב של הדפסים לבחירה, כמו גם אפשרות הדפסה דיגיטלית מתקדמת של כל אלמנט או צורה שתבחרו. הזכוכית עצמה עשויה מחומרים איכותיים ביותר העמידים לאורך שנים, כך שתוכלו ליהנות מהיצירה ומיתרונותיה הרבים.
 
את הזכוכית כחיפוי קיר למטבח אנו מתקינים במקצועיות רבה על ידי הצמדה לקיר לרוב על ידי הדבקה עם חומר סיליקון נטרלי. כאשר מדובר על התקנת הזכוכית לחיפוי חיצוני, אנו משתמשים  בזנגים שהם ברגים מיוחדים וחזקים במיוחד. 

 

עוד בנושא

0