תמונות זכוכית לבניינים

לובי מעוצב הוא בהחלט נחשק ומעניק תחושה יוקרתית בכל כניסה אליו. באופן טבעי לובי לבניין יכיל כורסאות ישיבה סטנדרטיות, כמה עציצים יפים וגם שנדליר יפה הנתלה מהתקרה, אך כדי להעשיר את מראה הלובי, תוכלו פשוט להוסיף תמונות זכוכית לבניינים שיהפכו את הלובי לנחשק ומזמין.


למה דווקא תמונות זכוכית?

בגלל היוקרה – אין ספק כי זכוכית הוא חומר המשדר יוקרה, לא משנה היכן הוא נמצא ובאיזו צורה. כאשר הזכוכית מופיעה כתמונה צבעונית עם או בלי מסגרת, היא בהחלט מרשימה ומעניקה תחושה של מרחב יוקרתי במיוחד.
בגלל ההדפסים המגוונים –תמונות זכוכית לבניינים ניתן למצוא במגוון רב של צורות והדפסים, כאשר ההדפסה עצמה היא דיגיטלית, מה שאומר שתוכלו להדפיס כל תמונה או כל צורה שתרצו על גבי הזכוכית, ואפילו להדפיס כיתוב מסוים שיכול להיות שם הרחוב או סלוגן נחמד. מעבר לכך, ניתן ליצור שילוט מזכוכית, כמו שילוט המכווין לחדר האשפה, לחדר אירועים או למחסנים וכו'.
בגלל עמידות הזכוכית – זכוכית הוא חומר חזק ועמיד למשך שנים רבות. הוא אינו נשרט או נסדק עם השנים, מה שאומר שהתמונה תיראה כמו חדשה למשך שנים רבות. כמו כן, את התמונות מצמידים לקיר עם זנגים, שאלה ברגים מיוחדים וחזקים שכמעט ואינם נראים.

בגלל קלות התחזוקה – זכוכית מתנקה בקלות רבה, היא אינה צוברת לכלוך ואבק, וזאת בניגוד לתמונות העשויות מקנבס או חומרים אחרים. די בחומר ניקוי פשוט ומטלית יבשה כדי לנקות את התמונות בקלות רבה, והן נראות ממש כמו חדשות.
בגלל קלות ההתקנה – את תמונות הזכוכית קל מאוד להתקין וההזמנה נעשית במהירות רבה, ממש תוך כמה ימים. בעלי המקצוע של חברת אריאל גלאס מתמחים בהתקנת התמונות, כך שתוכלו תוך זמן קצר לשדרג את לובי הבניין ולהפוך אותו ליוקרתי ומרשים.
חברת אריאל גלאס מתמחה בייצור עבודות זכוכית מסגנונות שונים, ובין היתר מספקת תמונות זכוכית לבניינים במגוון רב של גדלים, הדפסים וצורות. לרשותכם צוות מיומן ומקצועי המסייע בבחירת התמונה הרצויה, לאחר מכן מדפיס על הזכוכית כל כיתוב שתרצו, ולאחר מכן מבצע התקנה מקצועית של התמונה בלובי או בכל מקום אחר בבניין. לפרטים נוספים על השירות חייגו אלינו או השאירו פרטים.

 
0