מעקות זכוכית לאצטדיונים

אין ספק שעיצובי האצטדיונים בארץ ובעולם בהחלט מעניקים את הכבוד הראוי לספורט, ונראה כי מושקעת מחשבה רבה בעיצוב האצטדיונים ממש עד לפרטי פרטים. בכל אצטדיון קיימות מעקות רבות שנועדו לצורך בטיחות המשתתפים, כמו גם להשלמת המראה המיוחד של החלל, כאשר רוב 

מעקות לאצטדיונים

המעקות כיום עשוית מחומר זכוכית או מברזל, שאלה החומרים הפופולריים והחזקים ביותר, כמו גם המתאימים ביותר מבחינת מראה לאצטדיונים ובכלל גם למרכזים מסחריים ולמגוון מקומות אחרים.
 

ההבדל בין מעקות זכוכית למעקות ברזל

בשנים האחרונות רבים נשבים בקסמי חומר הזכוכית הנחשב לחומר יוקרתי וחזק במיוחד וגם בעל תחזוקה קלה מאוד. ההבדל העיקרי בין מעקות זכוכית למעקות ברזל טמון בראש ובראשונה ביופי העיצובי ובאטימות של השניים. ברזל, הוא אומנם חומר חזק במיוחד, אך הוא אינו אטום ועל פי תווי התקן יש צורך במרווח בין הברזלים של 10 ס"מ, מה שפוגם במראה הפתוח ובשקיפות של המקום. מלבד זאת, את הברזל יש צורך לצבוע מידי פעם והוא חשוף לחלודה וקילופי צבע, מה שלא קיים במעקות זכוכית. אם כך, אין ספק שמעקות זכוכית הן הבחירה הטובה ביותר מבחינה עיצובית ומבחינה פונקציונאלית.
 

היתרונות של מעקות זכוכית לאצטדיונים

מעקות זכוכית הן בעלות מראה קלאסי מיוחד שאינו חוסם את הנוף, מה שמאפשר צפייה מיטבית לצופים גם מבעד למעקות. מלבד זאת, קיימים יתרונות נוספים למעקות זכוכית:
 
עיצוב מרשים – לזכוכית יש מראה דקורטיבי מיוחד, המשלב שקיפות וברק לכל מקום. מלבד זאת, זכוכית היא חומר שקוף שאינו חוסם את הנוף, מה שמאפשר לחלל באצטדיון להיות פתוח ובעל תחושת מרחב נהדרת.
 
קלה לתחזוקה – קל מאוד לתחזק זכוכית, שדי בהתזת חומר כחול ונייר סופג כדי להבריק את הזכוכית. מעבר לכך, מעקות זכוכית אינן דורשות תחזוקה ואינן מאבדות מהיופי שלהן עם השנים.
 
מגוון רב של עיצובים וגדלים – מעקות זכוכית לאצטדיונים ניתן למצוא במגוון רב של עיצובים, גדלים וצבעים, כך שהבחירה תהיה קלה במיוחד. כמו כן, ניתן להזמין כל גודל רצוי בהזמנה אישית על פי מידות – גם לגדלים גדולים במיוחד.
 
חברת אריאל גלאס מתמחה בייצור והתקנת מעקות זכוכית למרכזים מסחריים, בתים פרטיים, מוסדות, אצטדיונים ועוד. לפרטים נוספים וייעוץ עם המומחים פנו אלינו עוד היום. 
0