זכוכית לחיפוי פלזמה

אין ספק שזכוכית לחיפוי פלזמה הוא הדבר הבא בתחום העיצוב הפנים. אם בעבר הטרנד היה לבנות קירות גבס סביב הטלוויזיה עם נישות שונות ואפילו להוסיף תאורה בנישות, כיום הדבר שונה לחלוטין. אגב, התקנת  קירות הגבס היו טרנד לוהט שנים רבות, אבל כמו באופנה, מגמות וטרנדים הולכים ונעלמים ואת מקומם של קירות הגבס תפס חיפוי פלזמה מזכוכית אשר כבש ובענק את תחום העיצוב.
 
את העיצובים המרשימים של החיפוי לא ניתן להסביר במילים, כך שתוכלו לשדרג את סלון ביתכם בקלות רבה, רק על ידי הוספת החיפוי. רק נסביר שאת החיפוי ניתן למצוא במגוון רב של גדלים, ואפילו שילובי צבעים והדפסים שיתאימו לעיצוב הפנים של חלל הסלון. אבל לא רק בסלון, את החיפוי המרהיב ניתן לשלב בכל מקום, אם זה בחדר השינה, בחדרם של הילדים, במטבח ולנועזים גם בחדר הרחצה.
 

מהו בכלל חיפוי פלזמה?

מדובר בזכוכית מחוסמת וחזקה המגיעה במגוון צבעים, גדלים ועיצובים לבחירה, כאשר הזכוכית מכסה את הפלזמה, וכאשר היא כבויה נשקף מראה דקורטיבי שיכול להיות מראה או הדפס גדול המעטר את הקיר. הטלוויזיה מותקנת מאחורי הזכוכית, ולכן ניתן לחפות אפילו קיר שלם! הזכוכית הינה מחוסמת ובעובי של 6 מ"מ ורגישה לאור, כך שמדובר בבחירה הטובה ביותר לבית שלכם.
 

האם שלט הטלוויזיה עובד כאשר זכוכית מותקנת בפרונט?

זוהי בהחלט שאלה שעולה פעמים רבות, הרי נסביר כי הטלוויזיה מותקנת מאחורי הזכוכית, ולכן נקדים ונאמר כי קרן אינפרה אדום לא מצליחה לעבוד עם זכוכית. הפתרון  הוא - הוצאת עינית IR חיצונית בעת התקנת החיפוי לפלזמה. אם כך, תוכלו להיות בטוחים שהשלט יעביר ערוצים והחיפוי המרשים לא יפגע כלל וכלל באיכות הצפייה בטלוויזיה.
 

מגוון הדפסים וצבעים, נותר לכם רק לבחור

חברת אריאל גלאס מתמחה בהתקנת זכוכית לחיפוי פלזמה ומציעה מגוון רב של צבעים, עיצובים וגדלים. את הזכוכית אנו מציעים במגוון צבעים ואפילו הדפסים דקורטיביים של צורות גאומטריות, פרחים, כיתובים ועוד. אין ספק כי החיפוי יקנה לחלל בו הוא מותקן מראה מרשים, כזה שישדרג בקלות רבה את חלל הסלון.
 

היתרונות והשימושים בזכוכית מחוסמת

הזכוכית היא חומר פופולרי ונפוץ בעיצוב הבית, והיא מהווה חלק משמעותי בתכנון דקורטיבי של החלל בשל הערכים הפונקציונאליים שלה כמו: סינון אנרגטי, בידוד אקוסטי, מראה אלגנטי, אפשרות ליצור נוף פתוח ללא מחסומים ובכן יש לה ערך אסתטי שלא יסולא בפז. את הזכוכית המחוסמת והרגילה ניתן לשלב בכל מקום בבית, אם זה כחיפוי קיר מרהיב במטבח, במעקות במרפסות או מעקות למדרגות, מעקות ולבריכה, עיצובים לחיפוי המבנה, מחיצות זכוכית בחללים ועוד ועוד.
 
0