הדרך הנכונה לבניית מעקה זכוכית לבית חדש

בניית בית טומן בחובו מחשבה מרובה, ממש לפרטי פרטים, על מנת לאפשר לנו לבנות כל שנרצה ולבצע שימוש באלמנטים שונים בצורה פונקציונאלית. אחת הטעויות שרבים עושים במרפסת השמש, היא שהם שמים שיש אבן לפני מעקה למרפסת ובכך נשללת מהם האפשרות להתקין מעקה זכוכית שיכול להיות שתול או סמוי. ולמה זה קריטי? כיוון שהשיש או האבן מסתירים חלק מהנוף, בעוד אם המעקה העשוי מזכוכית יתחיל מהרצפה, הוא יוכל להעניק נוף פתוח ללא כל הפרעה עיצובית. 
 

היתרונות העצומים של מעקות זכוכית

כיום, בבנייה החדשה תוכלו למצוא כמעט רק מעקות מזכוכית המתחילות מהרצפה ועד לגובה של 105 ס"מ (כפי שנקבע בתקן) ואף יותר. בחלק מהדירות המעקה יתחיל מהרצפה, וחלקם מאבן שיש או בטון, דבר שיכול לפגום ביופי של המעקה. היופי של מעקה הזכוכית הוא הנוף הפתוח שהוא מכניס לחלל הבית, הרי אם תשאירו את דלת המרפסת פתוחה, תוכלו לראות את הנוף מהקצה השני של הבית. לעומת זאת, במעקות העשויות מפלסטיק, מבטון או מתכת, הנוף לא יהיה פתוח, כאילו משהו עוצר את הנוף.
 

אז איך מתכננים בצורה נכונה מעקה למרפסת?

היעזרו בבעל מקצוע עוד בתחילת הדרך – בעל מקצוע המתמחה בתחום התקנת מעקות זכוכית יוכל לייעץ לכם עוד בתחילת הדרך לגבי בניית המעקות. כמו כן, הוא יוכל להגיע למרפסת, לבחון את המקום והתכניות ולהתאים לכם מעקות יפהפיות שיתחילו כבר מהרצפה ולא מהגובה של השיש או הבטון.
 
בחירה נכונה של זכוכית – כדי לבחור את הזכוכית המתאימה לכם, עליכם להכיר את הסוגים הקיימים בשוק. ישנה זכוכית צרובה, חלבית, שקופה לגמרי או בצבעים שונים. במידה והנכם מתגוררים בקומת קרקע או קומה ראשונה, תוכלו לבחור זכוכית חלבית או צרובה, על מנת להקנות לכם פרטיות, כדי שעוברי אורח לא יציצו לביתכם. כמו כן, תוכלו להתאים את גוון הזכוכית לעיצוב הבית ולקבל מעקה אלגנטי ומרשים.
 
חברת אריאל גלאס מתמחה בעיצוב והתקנת מעקות למרפסות במגוון רב של עיצובים ואפשרויות לבחירה. צוות החברה מציע ייעוץ מקצועי והתאמה אישית לאופי המרפסת ודרישות הלקוח.  לפרטים נוספים וייעוץ עם המומחים השאירו פרטים או התקשרו אלינו עכשיו. 
0