הגנה לבריכות שחיה לילדים

נתחיל ונאמר כי התקנת מעקה בטיחות היא חובה לכל מי שמתכנן לבטח את הבית בביטוח צד ג'. חברות הביטוח מחייבות להתקין מעקות או גדרות כחלק מתנאי הביטוח. מעבר לכך, התקנת מעקה בטיחות  יאפשר למנוע נפילות של ילדים קטנים לבריכה ושלל אסונות אחרים. כיום ניתן למצוא מעקות בטיחות לבריכה הנראים ממש כמו פריט עיצובי המקנה לבריכה שיק מיוחד. זאת כמובן אם תבחרו במעקות מזכוכית בעלות מראה דקורטיבית שכמעט ואינם נראים.
 

למה דווקא מעקות זכוכית?

בגלל היופי של הזכוכית – זכוכית היא חומר יוקרתי בעל מראה מיוחד ומבריק. היופי של הזכוכית יעטר את הגינה ויתאים למראה המיוחד שלה. כמו כן, הזכוכית משתלבת היטב עם הברק של מי הבריכה הצלולים ונראית כמעין חלק אינטגרלי מהבריכה.
 
בגלל הנוף הפתוח – זכוכית כמעט ואינה נראית, מה שמאפשר להתקין מעקה אלגנטי מבלי להסתיר את הנוף היפה של הבריכה. ניתן לבחור את גודל לוחות הזכוכית, כמו גם מגוון רב של גימורים המקנים לבריכה שיק ויופי. זאת כמובן בניגוד למעקות ברזל או עץ אשר מסתירים את הנוף.
 
בגלל החוזק של הזכוכית – זכוכית היא חומר חזק ויציב וניתן למצוא אותה במגוון רב של סוגים, כמו זכוכית מחוסמת, זכוכית קריסטל ועוד. כמו כן, ניתן למצוא זכוכיות בצבעים שונים, זכוכיות צרובות, עם הדפסים ועוד.
 
חברת אריאל גלאס מתמחה בעיצוב והתקנת מעקות בטיחות לבריכה, ומציעה לכם הגנה דקורטיבית ובטיחותית לגינה. לפרטים נוספים וייעוץ עם המומחים השאירו פרטים או התקשרו אלינו עכשיו. 

עוד בנושא מעקה זכוכית לבריכות >>
0