מעקות זכוכית למרכז מסחר

את העיצובים החדשניים של מרכזים מסחריים לא ניתן לפספס, הם לגמרי שונים מהעיצובים הסטנדרטיים שהיו בעבר, וזאת כמובן במטרה להעניק לקונים חווית קנייה יוקרתית ונינוחה. בעבר היו מתקינים מעקות מבטון או מברזל במרכזים מסחריים, אך כיום לא יעלה עם הדעת שלא יהיו מעקות זכוכית יוקרתיות. למעשה, מעקות זכוכית למרכז מסחר הן בהחלט חלק מהנוף כמעט בכל מקום, אם זה בבתים פרטיים, משרדים, מוסדות וכו', וזאת בשל היתרונות הרבים הטמונים בחומר הזכוכית המופלא.

מעקה זכוכית לבתי מלון

כל היתרונות במעקות זכוכית

עיצוב מרשים – לזכוכית יש מראה דקורטיבי מיוחד, יש לה אופי משלה המשלב שקיפות וברק לכל מקום. מלבד זאת, זכוכית שקופה אינה חוסמת את הנוף, מה שמאפשר לחלל במרכז מסחרי להיות פתוח ובעל תחושת מרחב נהדרת.
התאמה לסגנון סביב – כיום ברוב החנויות תהיה מותקנת דלת וויטרינה מזכוכית המאפשרות לראות את הנעשה בתוך החנות וגם את חלון הראווה, כך שמעקות זכוכית ישתלבו בצורה נהדרת עם יתר האלמנטים, ולכן מדובר בבחירה מושלמת למרכזים מסחריים.
קלה לתחזוקה – קל מאוד לתחזק את מעקות הזכוכית. די בהתזת חומר כחול ומטלית לחה כדי להבריק את הזכוכית. מעבר לכך, מעקות זכוכית אינן דורשות תחזוקה ואינן מתבלעות עם השנים, וזאת ביחס למעקות ברזל שיש לצבוע מידי תקופה מסוימת.
מגוון רב של עיצובים וגדלים - את מעקות הזכוכית תוכלו למצוא במגוון רב של עיצובים, גדלים וצבעים, כך שהבחירה תהיה קלה במיוחד. כמו כן, ניתן להזמין כל גודל רצוי בהזמנה אישית על פי מידות – גם לגדלים גדולים במיוחד.
חומר חזק – זכוכית היא חומר חזק במיוחד, וניתן למצוא גם זכוכית מחוסמת הנחשבת לבטיחותית יותר, הן בשל החוזק שלה והן מבחינת זה שהיא לא נשברת לחתיכות חדות כאשר היא מתנפצת. את המעקות זכוכית מתקינים עם ברגים מיוחדים וחזקים הנקראים זנגים.
צבעים שונים והדפסים – את הזכוכית ניתן למצוא במגוון רב של צבעים לבחירה, כגון זכוכית קרמית, חלבית, צרובה ועוד. מעבר לכך, ניתן למצוא זכוכיות בהדפסים שונים המתאימים לעיצובים המודרניים ואף להדפיס עליה לוגו, כיתובים, צורות גרפיות ועוד. 
0