ויטרינת זכוכית לעסק

אין ספק שויטרינת זכוכית לעסק היא ממזמן שם ודבר בעולם העיצוב ומאפשרת לבעלי עסקים לקבל מראה יוקרתי ושקוף לעסק. ידוע כי המראה החיצוני של העסק משפיע רבות על כניסת לקוחות, הרי אנו אנשים שקונים עם העיניים וודאי נעדיף להיכנס לבית עסק מעוצב ומזמין, כזה שמשדר יוקרה, וזאת ביחס לבית עסק הנראה קודר ולא מזמין. שילוב של ויטרינת זכוכית לעסק בהחלט יכול לעשות את העבודה ולזמן אנשים שיכנסו פנימה.
 

שקופה ואלגנטית – היתרונות של ויטרינת זכוכית

מלבד היוקרה, ויטרינת זכוכית מאפשרת לבעלי חנויות ועסקים להציג את מרכולתם בצורה מזמינה, וכך לאפשר לעוברי אורח להבחין במוצרי העסק וכך להזמינם פנימה לחנות. לדוגמה, חנויות אופנה יכולות להציג בובות לבושות בבגדים אופנתיים, חנויות תכשיטים יכולות להציג את קולקציית התכשיטים וכך הלאה לגבי יתר המוצרים. כמו כן, על הזכוכית ניתן להדביק מדבקות שונות כמו מבצעים, את לוגו החנות, פוסטרים כו', ולהחליף מידי פעם.
סגירת חלל לזכוכית

מגוון רב של עיצובים וגדלים לבחירה

ויטרינות זכוכית מגיעות במגוון רב של גדלים ועיצובים בהזמנה אישית, כך שניתן בקלות רבה להתאים את הויטרינה לכל חנות או עסק. היתרון הבולט בזכוכית הוא השקיפות שלה, המאפשרת לכל עובר אורח לראות מה נעשה בתוך החנות, אם זה את הקולקציה, את המדפים המסודרים, את האורות, העיצוב של החנות וכו'. אך מנגד, אפשר למצוא גם זכוכית חלבית או צרובה המטשטשת את הנעשה בפנים, כך שאם תרצו לשמור על פרטיות תוכלו לבחור בזכוכית שאינה שקופה ואפילו בזכוכית צבעונית עם הדפסים.

 
להתקין ויטרינות זכוכית רק אצל מומחים

התקנת ויטרינת זכוכית לעסק היא לא עניין של מה בכך ודורשת יד מקצועית שתבצע זאת בצורה מדויקת ובטיחותית, ולכן חשוב מאוד לבחור רק חברה מקצועית שתסייע לכם עם עיצוב הויטרינה והתקנתה בצורה בטיחותית ועל פי תווי התקן המחמירים.
חברת אריאל גלאס מתמחה בביצוע והתקנת מגוון עבודות זכוכית בהתאמה אישית לכל לקוח. צוות החברה מתמחה בהתקנת ויטרינת זכוכית לעסק וישמח להעניק לכם שירות מא' ועד ת'. לפרטים נוספים וייעוץ עם המומחים פנו אלינו עוד היום. 
0