חיפוי עמודי בטון ע"י זכוכית

פעמים רבות בתהליך עיצוב הבית ישנם עמודי בטון שלא ניתן להסיר, משום שהם אלה שמחזיקים את הבניין. ברוב המקרים אדריכל או מהנדס מגיע לאזור ובוחן את העמודים ונותן את חוות דעתו, כלומר האם ניתן להסיר את העמוד או לא. רבים רואים בעמודים אלה כ"מפגע עיצובי", שהרי הם ממוקמים בחללים פתוחים כמו למשל בחלל הסלון, אך חשוב לדעת כי אותו מפגע יכול להיות פריט דקורטיבי מרשים ביותר שיוכל לשדרג פלאים את החלל.


הכירו את חיפויי הזכוכית המרהיבים

חיפוי עמודי בטון על ידי זכוכית הם בהחלט הפתרון האולטימטיבי לכל מי שמעוניין לשדרג את חלל ביתו ולהכניס את היופי המוקרן מהזכוכית לחלל. זכוכית היא חומר יוקרתי ומרשים, היא בוהקת ונראית נהדר למרחוק, היא מגדילה את החלל וכאשר היא צבעונית, היא מרשימה לכל הדעות. את החיפוי ניתן למצוא במגוון רב של צבעים ועיצובים, ממש כמו בחיפויי הקיר של מטבחים מודרניים. אם כך, עמוד בטון בהחלט יכול להיות מרשים אם תשכילו לבחור לחפות אותו בזכוכית דקורטיבית.
 

מגוון רב של הדפסים ועיצובים, נותר לכם רק לבחור

את חיפויי הקיר הזכוכית ניתן למצוא במגוון רב של צבעים, וכך להתאים את העיצוב לסגנון הבית כדי שהעמוד יראה חלק אינטגרלי מהעיצוב. למשל, בית המעוצב בסגנון קלאסי, יתאים לו חיפוי קיר עם זכוכית חלבית עם נגיעות עדינות של צבע שיתבלו את החלל בצבעוניות רכה. לבית המעוצב בסגנון כפרי, יתאים חיפוי קיר בגוון כהה המאפיין את העיצוב הכפרי. אם תרצו לעצב את חלל הבית בצבעים עזים, תוכלו למצוא הדפסים מרהיבים בכל צבע שתבחרו כדי להתאים את החיפוי לצבעוניות הקיימת בחלל.
 
חברת אריאל גלאס מתמחה בעיצוב וייצור חיפוי עמודי בטון ע"י זכוכית. החברה מציעה קולקציה עשירה של הדפסים וסוגי זכוכיות בהתאמה אישית לכל לקוח על פי המידות הרצויות והעיצוב המתאים לחלל הבית, כך שתוכלו בקלות להפוך את עמוד הבטון לאלמנט מעוצב ויוקרתי המשנה פלאים את עיצוב הבית. לפרטים נוספים וייעוץ עם מומחי החברה, השאירו פרטים או התקשרו אלינו ממש עכשיו. 
0