חיפוי קיר זכוכית לספא

את האווירה במכוני ספא לא ניתן להסביר במילים, הריח המשכר של נרות ופרחים, החלוקים הלבנים הצחים, ריח של שמני עיסוי, אורות מעומעמים ובכלל תחושה של רוגע ויוקרה. עיצוב מכוני ספא הוא בהחלט אתגר עבור מעצבי פנים ואדריכלים, שהרי מצד אחד עליהם להיות רכים ונעימים, מצד שני פונקציונליים ומצד שלישי לשדר מראה יוקרתי ומרשים. כיום, במכוני ספא רבים תוכלו למצוא חיפוי קיר זכוכית לספא המשמשת לצרכים שונים, כגון חציית חללים בין חדרי המטופלים, בחיפוי קיר לנוי, תמונות זכוכית ועוד.
 
הבחירה בחומר זכוכית לשילוב במכוני ספא, היא בהחלט בחירה מנצחת, משום שזכוכית הוא חומר מרגיע, בוהק ומשדר יוקרה. את הזכוכית ניתן למצוא במגוון רב של גדלים וצבעים לבחירה, החל מזכוכית חלבית, זכוכית צרובה, הדפסים ודוגמאות בשלל צבעים ועיצובים ועוד. למעשה, אין ספק כי זכוכית היא חלק בלתי נפרד מהנוף במכוני ספא, אך מה שעושה את ההבדל הוא בחירה נכונה של עיצובים וגדלים.
 

היופי בחציית חללים על ידי זכוכית

חציית חללים על ידי זכוכית היא בהחלט אפשרות נהדרת לחדרי ספא אשר מכילים חדרונים קטנים לעיסויים מפנקים וגם ג'קוזי מפנק. הזכוכית מאפשרת לבודד רעשים כדי לקבל את הרוגע הדרוש במהלך הטיפול, ומצד שני אפשר לראות אם החדר תפוס. אפשר כמובן לבחור בזכוכית חלבית המאפשרת פרטיות מושלמת למטופלים, ובחללים מסוימים כמו בחדר המנהל או בחדרה של המזכירה להתקין מחיצות עם זכוכית שקופה המדמה חלל פתוח לחלוטין.
 

להכניס לחלל יוקרה

מבחינת חיפוי קיר זכוכית, אפשר לחפות כל קיר רצוי בזכוכית צבעונית עם הדפסים מרהיבים. ההדפס יכול להיות של לוגו הספא, תמונות מרגיעות של אבני חלוקי נחל, הדפס של פרחים ועוד מגוון רב של עיטורים ועיצובים המקנים לחלל יוקרה. את החיפוי תוכלו להזמין בהזמנה אישית על פי מידות רצויות, אם זה על קיר שלם, חלק מהקיר או תמונות זכוכית יפהפיות בגדלים שונים המעטרות את החלל במראה יוקרתי ומרשים.
 
חברת אריאל גלאס מתמחה בחיפוי קיר מזכוכית ומציעה עיצובים מדהימים בכל גודל רצוי. החברה מציעה סיוע בבחירת חיפוי הקיר על ידי צוות מומחים בעלי טאצ' עיצובי והתקנת החיפויים בצורה בטיחותית ואסתטית. לפרטים נוספים חייגו אלינו עוד היום וקבלו הצעת מחיר הוגנת!
0