מראות מעוצבות

כמעט בכל מקום יוקרתי, אם זה לובי, בית פרטי, חדר כושר, מלון וכו', תמצאו מראות מעוצבות המחפות את הקירות בחללים בהם הן נמצאות. מראות מקנות לחלל תחושת מרחב ויכולות בקלות להפוך כל חלל משמשים ליוקרתי ומלא בחיים. את המראות תוכלו להזמין בחברתנו בכל מידה רצויה וכמובן גם בכל עיצוב רצוי כדי שתוכלו לשדרג כל חלל ולהפוך אותו ליוקרתי ומרשים.
 

מהן מראות מעוצבות?

מראות מעוצבות כשמן כך הן, הן מעוצבות בטוב טעם על פי הדקורציה הרצויה ועל פי אופי החלל. את המראות תוכלו למצוא במגוון רב של צורות, החל מצורות גרפיות מרשימות, עד הדפסים מרהיבים המטשטשים את הגבול בין המציאות לדמיון. מלבד זאת, ניתן ליצור חיפוי קיר מושלם עם מראות מעוצבות בכל חלל רצוי, אם זה בקיר ספציפי בחלל, עם עמודי בטון או יצירה דקורטיבית עם כמה חלקי מראות היוצרות מראה מיוחד, למשל כמה ריבועים של מראות הפזורים על הקיר, מראות מעוגלות, מלבניות ועוד.
מראה מלבנית לחדר שירותים

היכן ניתן לשלב מראות מעוצבות?

בלובי של בניינים – לובי הוא לב ליבה של כל בניין ולרוב הוא מטופח ומרשים ומאפשר ליצור מראה יוקרתי לבניין. שילוב של מראות בלובי הוא בהחלט מתבקש ויוכל להפוך את הלובי ליוקרתי ומרשים. הלובי יכול להיות של בניין מגורים, מגדל משרדים, של מרכז קניות, מוסדות ציבוריים או פרטיים, מלונות, מכוני ספא, חדרי כושר ועוד.
 
בבתים פרטיים – את המראות המעוצבות ניתן לשלב בבתים פרטיים וליצור מראה מיוחד ומרחב אינסופי. ישנם מקומות מגוונים שניתן לשלב את המראות בחלל הבית כגון במבואת הכניסה, בסלון ליד פינת האוכל, בחדר השינה, במסדרון, על ארון הזזה, בחדר האמבטיה, במטבח ובכלל בכל מקום רצוי.
 
במשרדים – אין ספק שמראה גדולה במשרד יכולה לשדר יוקרה אינסופית ותחושת מרחב, ולכן תוכלו לשלב מראות מעוצבות בכל מקום רצוי במשרד ולהפוך את המשרד למרשים ביותר. את המראות תוכלו לשלב בכניסה למשרד, בחדרי ישיבות, במסדרון המוביל לחדרים, במטבח ובכל מקום רצוי.

חברת אריאל גלאס מתמחה בייצור והתקנת מראות מעוצבות בכל גודל ועיצוב רצויים, כך שנותר לכם לפנות לצוות המומחים שלנו ואנו נייצר ונתקין עבורכם את המראה. לפרטים נוספים וייעוץ עם המומחים פנו אלינו עוד היום!
0