מראות לחדרי כושר

חברת אריאל גלאס מספקת מגוון עבודות זכוכית ומראות לסקטור הפרטי והעסקי. בין היתר, החברה מתמחה ביצור והתקנת מראות לחדרי כושר בסטנדרט הגבוהה ביותר. כלל העבודות נעשות במקצועיות רבה, תוך שמירה על מקצועיות, רמת בטיחות גבוהה, בחירת חומרים איכותיים ביותר ובכן התאמה מלאה לדרישות הלקוח.

 כיום, בכל חדר כושר ישנן מראות גדולות, וניתן לומר כי הן חלק בלתי נפרד מעיצוב הפנים של החלל, הן במתחם הגדול של האימונים והן בחדרי סטודיו בהם מתקיימים חוגים. המראות הן אינן סטנדרטיות, אלא לרוב פרוסות על כל הקיר, ומטרתן להקנות לחלל מרחב טבעי גדול, וגם לאפשר למתאמנים להביט במראה בזמן האימון. חשוב להבין כי ישנם סוגים שונים של מראות, כמו גם גדלים מגוונים, ולכן חשוב לבצע כמה דברים טרם בחירת המראות:

מידות מדויקות של החלל והקירות – נכון שמראות בחדרי כושר עוטפות את הקיר, אך חשוב לדעת שעדין יש לשמור ל איזון מסוים בחלל, ולכן כדאי לקחת מידות מדויקות כדי שתוכלו לנצל את המשחק של אור וצל בחלל. בעזרת מידות מדויקות של החלל תדעו היכן למקם את המראות וכיצד לשלבן עם יתר האלמנטים העיצוביים בחלל.

שימו דגש על פונקציונאליות – מראות לחדרי כושר אומנם נועדו כדי להרחיב את החלל ולהקנות לו שיק מיוחד, אך הן גם נועדו כדי לאפשר למתאמנים לראות את עצמם בשעת האימון, ולכן על המראות להיות פונקציונאליות מבחינת מיקום ונראות.

התאמה לקו העיצובי של החלל -  חשוב מאוד לבחור את סגנון המראות על פי אופי החלל ועיצובו. למעשה, המראות צריכות להשתלב עם העיצוב הכללי של החלל, ולא להיראות כמעין משהו שאינו קשור. לדוגמה, אם מדובר על מראות לחדר כושר הנמצא בבית מלון, יש לשמור על עיצוב סולידי ועדין, אם מדובר על חדר כושר שכונתי המציע חוגים, יש לבחור מראות במראה יותר דומיננטי.

התרשמו מקטלוגים שונים – כדי שתוכלו לבצע בחירה נכונה, מומלץ להיעזר בקטלוגים שונים של מראות לחדרי כושר, מה שיאפשר להכיר סגנונות עיצוב שונים ואז לבצע את הבחירה הטובה ביותר עבורכם. בכל מקרה, צוות אריאל גלאס כאן כדי לסייע לכם בתהליך ולגרום לכם לבחור את המראות המתאימות ביותר לאופי חדר הכושר.


עוד בנושא

0