מראות לשירותים

לא משנה היכן נמצא חדר השירותים שלכם, בן אם הם חוברים יחד עם האמבטיה או כבודדים, עליהם להיות מרווחים, נוחים ופונקציונאליים, כזה שיעשה לכם חשק להיות בהם ואולי גם לא לצאת, אבל זה כבר סיפור אחר. אם בעבר ההשקעה בעיצוב חדרי השירותים לא הייתה ניכרת, כיום הדבר שונה לחלוטין ומעצבי פנים רבים יחד עם בעלי הדירות דווקא משקיעים מחשבה רבה בעיצוב חדר השירותים, הן מבחינת עיצוב והמראה והן מבחינת גודל ומרחב. אך לרוע המזל לא תמיד ניתן להקצות לחדר השירותים מקום רב, ולכן על ידי הוספת מראות לשירותים ניתן ליצור מרחב ואף לאבזר את החלל במראה מיוחד.
 

עיצוב סולידי או דרמטי ומעניין? 

חדרי שירותים בעיצובים המודרניים לרוב יתאפיינו בשני סגנונות עיצוב נפוצים: האחד הוא עיצוב סולידי קלאסי שדי מוכר בדירות חדשות מקבלן, והסגנון השני הוא מראה דרמטי מודרני שנועד בעיקר לנועזים.
 
בעיצוב הסולדי האלמנטים יהיו רכים, הקירות יהיו צבועים בלובן אחיד והמראות תהיינה במראה קלאסי וחד עם מסגרת לבנה או מעץ בהיר. ייתכן כי אריחי הקרמיקה יתבלו את החלל בצבעוניות מסוימת, אך עדין ישמרו על מראה קלאסי.
 
בעיצוב הדרמטי יהיו גוונים כהים ונועזים שדי רחוקים מהלובן המסורתי, לדוגמה, דפנות הקיר יהיו עם אריחי קרמיקה כהים, ואפילו רצפה שחורה או אפורה (כן שחורה!!), אריחי הקרמיקה על הקיר יהיו נועזים והמראות תהיינה גדולות ומרשימות ואפילו עם נגיעות זהב אותנטיות המשלימות את המראה הדרמטי. 

מראות לשירותים

 

השילוב המתבקש בחדר השירותים

שילוב מראות בחדר השירותים מאפשר לכם ליהנות משתי ציפורים במכה אחת; עיצוב מרהיב בכל סגנון שתבחרו, ומצד שני מראות המקנות לחלל מרחב שכל כך מתבקש בחללי שירותים קטנים. באפשרותכם לשלב מראה קריסטלית, כאשר שמה המקצועי הולך לפניה והיא ידועה כפלטת זכוכית מחוסמת. חברת "אריאל גלאס" מספקת מגוון סוגי מראות לשירותים ומציעה סדרה חדשה של מראות מחוסמות ואף מידות ייצור מגוונות כגון 260/600 ס"מ. המבחר העשיר לצד איכות המראות בהחלט יאפשרו לכם לעצב את חדר השירותים בטוב טעם.
 

איכות ושירות בלתי מפשרים

צוות אריאל גלאס מונה אנשי צוות אדיבים המתמחים בהתקנת כל סוגי המראות ועבודות הזכוכית לבתים פרטיים ומבנים ציבוריים במטרה לאפשר להם ליהנות מחדשנות בלתי מתפשרת. כלל המוצרים מותאמים באופן אישי ללקוח על פי העיצוב הרצוי ובאיכות בלתי מתפשרת. 
 

אולי גם יעניין אתכם

0