לוחות זכוכית למכללות

בתי ספר ומכללות ברחבי הארץ כבר ממזמן החליפו את לוח המחיק הלבן ללוח זכוכית, המונה מגוון רב של יתרונות. לוחות זכוכית למכללות מעטרות כיום כיתות לימוד ברחבי הארץ ומאפשרות למרצים ליהנות מנוחות בלתי מתפשרת בעת כתיבה על הלוח. הטרנד לגמרי מובן, הרי לוחות זכוכית הם עמידים יותר ביחס לכל לוח אחר, הם אינם נשרטים או נסדקים עם השנים, כתמי הטושים אינם מצטברים עליהם והם נראים תמיד נקיים ואסתטיים.
כל אלה הם כמובן רק מקצת היתרונות של לוחות זכוכית, הרי המראה שלהם הוא בהחלט מרשים ומקנה לכיתות הלימוד במכללות מראה מיוחד עם שיק. הלוח עצמו עשוי מזכוכית מחוסמת ועבה, לרוב בגוון חלבי או שקוף, לרוב גם ללא מסגרת או מסגרת דקה, מה שהופך אותה למראה קלאסי.

 

מה אנחנו מציעים במסגרת השירות?

חברת אריאל גלאס מתמחה בייצור והתקנת לוחות זכוכית למכללות ובתי ספר וכבר בצעה מגוון פרויקטים במכללות ובתי ספר ברחבי הארץ. לוחות הזכוכית מיוצרות באופן אישי עבור כל לקוח, על פי הגודל הרצוי, סוג הזכוכית וצורת ההתקנה.

 

הכירו את שלבי העבודה שלנו:

פגישת הכרות - בשלב הראשון אנו נגיע למכללה במטרה לבחון את כיתות הלימוד וכדי להתאים הלוחות באופן אישי על פי גודל הכיתה והמקום המוקצה לטובת הלוח. בשלב זה נשמע את הדרישות שלכם ואת הפרמטרים החשובים, כדי שנוכל לבצע התאמה מושלמת.
תכנון – בשלב הבא אנו נתכנן היטב את המידות, גווני הזכוכית הרצויים, את הכמות וכו'. התכנון הוא שלב חשוב מאוד והוא נעשה בצורה מקצועית וקפדנית על מנת להעביר את העבודה לייצור.
ביצוע - בשלב הבא אנו מייצרים את הלוחות על פי התכנון שהוגדר מראש. הצוות מייצר את הלוחות בדיוק רב ועל ידי זכוכית מחוסמת ואיכותית המתאימה בקפידה לשימוש זה. לאחר מכן נבצע התקנה על ידי מתקינים מנוסים ובצורה בטיחותית. את הלוחות אנו מצמידים לקיר בעזרת זנגים, שאלה ברגים ייעודיים להתקנת הלוחות לקיר.

צוות אריאל גלאס מזמין אתכם להתחדש בלוחות זכוכית איכותיים ביותר המונים מגוון רב של יתרונות כגון מראה יוקרתי, נוחות בלתי מתפשרת, מראה אסתטי ועוד. לייעוץ ופרטים נוספים צרו אתנו קשר עוד היום.
0