יתרונות של עבודה עם זכוכית

שילוב חומר זכוכית בחללים הוא בהחלט הבחירה הנכונה, לא משנה איזה חלל תרצו לעצב, ברגע שתכניסו לו נגיעות של זכוכית הוא יראה יוקרתי ומזמין. בשל היתרונות הרבים של זכוכית, ובכלל המראה האלגנטי שלה, כיום מעצבי פנים ואדריכלים עושים בה מגוון רב של שימושים ומשלבים אותה במקומות רבים בעיצוב החללים, כדוגמת – חיפוי קיר, מעקות, מקלחונים, כמחיצות קיר, מדרגות, מראות, תמונות זכוכית ועוד.

כדי להמחיש לכם את קלות העבודה של חומר זכוכית, הבאנו בפניכם את כל היתרונות שלה:
מהירות התקנה - עבודה עם זכוכית היא קלה יחסית, הן מבחינת אספקת החומרים והן מבחינת ההתקנה, ולכן מדובר על יתרון מובהק עבור מי שמבצע שיפוצים בביתו ומעוניין לשלב זכוכית בחללים. את הזכוכית ניתן להזמין בכל גודל רצוי, בכל צורה, שקוף או חלבי, עם הדפסים או בלי ועוד.

מראה שקוף מיוחד - הזכוכית נחשבת לחומר אלגנטי, יפה, נראה ובלתי נראה, ויוצרת אפקט אינסופי במרחב בו היא נמצאת. מצד אחד היא מאפשרת לתחום אזור מסוים, אבל מבלי לפגוע בנוף, כיוון שהכל נשאר פתוח ללא חסימה של הנוף. ולכן, היא נהדרת עבור מעקות במרפסות, עבור מחיצות למשרדים, ויטרינות ועוד.

תחושת מרחב אינסופית – השקיפות של חומר הזכוכית מקנה לכל חלל תחושה של מרחב פתוח ללא כל תיחום מסוים, דבר שלא יכול להתקיים בשום חומר אחר. כאשר הזכוכית הופכת למראה היא מגדילה את החלל פלאים ונותנת מרחב אינסופי.

קל מאוד לתחזוקה – הזכוכית אינה מתבלה על השנים כלל וכלל והיא מביאה עמידות ייחודית שחומרים אחרים לא יודעים להביא. כמו כן, התחזוקה שלה קלה מאוד, כך שדי בניקוי עם חומר מיוחד ומטלית יבשה והזכוכית נראית תמיד נקייה. כמו כן, היא אינה צוברת לכלוך בשומרת על מראה נקי במינימום מאמץ.

מגוון עיצובים ושילובים – יתרון נוסף בחומר זכוכית הוא האופציה למצוא אותה במגוון רב של דוגמאות, צבעים ועיצובים. אפשר להדפיס על הזכוכית כל הדפס רצוי, אפשר למצוא אותה במראה מט, צרוב, מבריק ועוד. כמו כן, ניתן לשלב אותה על כל חומר רצוי כדוגמת אלומיניום, גבס, בטון, מתכות ועוד. 
0