מראה לחיפוי קיר

חיפויי קיר הפכו בשנים האחרונות לטרנד של ממש, אנשים מחפים את קירות ביתם בטפטים, מדבקות קיר ובין היתר גם במראות המאפשרות קבלת מראה דקורטיבי במיוחד. מראה לחיפוי קיר מוכרת לנו בעיקר מחדרי כושר, מראות בלובי של בניינים או מגדלי משרדים, אך הטרנד עושה את צעדיו בגדול גם לתוך בתים פרטיים.
 

מהי מראה לחיפוי קיר?

מדובר על מראה המגיעה במגוון רב של גדלים וצורות, המחפה את כל הקיר באופן מושלם. את המראות ניתן למצוא במבחר רב של גדלים ולחפות קיר שלם או חלק ממנו במראה גדולה ויפה. את המראות מזמינים על פי מידות מסוימות המתאימות לגדול החלל, וכך למעשה מקבלים קיר שלם המחופה במראה. היתרונות של מראה שכזאת ברורים לגמרי – מראה מגדילה את החלל ומקנה תחושת מרחב, כך שמדובר בפתרון נהדר עבור חללים קטנים או חללים שרוצים לתת להם תחושת מרחב. כמו כן, מדובר בפתרון דקורטיבי מושלם עבור קירות שוממים.
 

היכן ניתן להתקין את המראה?

צוות אריאל גלאס מתמחה בהתקנת מראות לחיפוי קיר ומציע מגוון רב של אפשרויות עבור לקוחותיו. את המראות ניתן להזמין בהזמנה אישית על פי גודל רצוי, סוג הזכוכית, אופי ההתקנה ועוד. צוות המומחים שלנו יסייעו לכם לבחור את המראה המתאימה ביותר לאופי החלל ויבצע התקנה מהירה ובטיחותית.כדי להקל עליכם את בחירת המיקום של המראות, הבאנו בפניכם כמה טיפים נהדרים שיסייעו לכם לבחור את מיקום המראות:

בכניסה לבית ובסלון – מבואת הכניסה של הבית יכולה להיות שוממת, ולכן זוהי הזדמנות נהדרת להפיח בה חיים על ידי מראה לחיפוי קיר. כמו כן, ניתן להתקין מראה בחלל הסלון, אם זה במקום השמור לפינת האוכל, מעל הספה ובמקומות נוספים.

בחדרים הפנימיים – את המראות תוכלו לשלב בצורה נהדרת גם בחדרים הפנימיים כמו – בחדר השינה, בחדרי ארונות, חדרי עבודה ועוד. כמו כן, אפשר לשלב את המראות במסדרונות בצורה נהדרת כדי ליצור מרחב.

בחדר האמבטיה – התקנת מראות בחדר האמבטיה נהפך לטרנד של ממש, משום שהן יכולות להגדיל את החלל ולאפשר לכם ליהנות ממרחב גדול וגם אפשרות להביט במראה בכל זמן שתחפצו.

 

כדאי גם לבדוק

0