מעקה זכוכית לבריכה


מעקות זכוכית לבריכה – היופי שבשקיפות..

מעקה לבריכה? הגעתם למקום הנכוון!
ישנם אנשים שאוהבים עיצוב מודרני וייחודי, אם בתוך הבית ואם מחוצה לו. כאשר מדובר בבתים פרטיים, ישנם כאלה שיש להם בריכת שחייה בחצר הבית, אשר מחייבת בהתקנת מעקב. אחת הבחירות הנפוצות של מעקות זכוכית הינה מעקות זכוכית לבריכה. מעקות לבריכה מבית אריאל גלאס עשויות חומר גלם חזק, מרהיב ביופיו ומעניק הרגשה של חלל רחב יותר בגלל השקיפות המיוחדת של חומר זה. מעקות לבריכה מתוצרתנו, אינן מתבלות והמראה שלהן, הינו מודרני, נקי ומעוצב.


יתרונות של מעקות לבריכה

המעקות העשויות מזכוכית, מקנים לנוף להשתקף מבעדם וליצור עיצוב מרענן ומיוחד לבריכות השחייה. יש לציין, כי גם בקאנטרי, בתי מלון ובריכות ציבוריות, ניתן לראות היום כי מעקות זכוכית לבריכה מככבות בהרבה בריכות ולא רק במגזר הפרטי.

מעקה לבריכה
תמונות מעקה זכוכית לבריכה מבט על

התחזוקה הקלה של מעקות זכוכית לבריכה

כאשר אנו מזמינים מוצר מסוים, כגון מעקות העשויות מחומר גלם כגון זכוכית, יש לחשוב גם לגבי התחזוקה השוטפת שלו, כגון ניקיון.
קל מאוד לנקות את מעקות הזכוכית, באמצעות חומר לניקוי זכוכית ומגבות מטבח העשויות נייר. התקנת מעקה לבריכה מזכוכית, דורשת שבלונה וחישב מדויק שיכול לבצע, רק בעל מקצוע מנוסה בתחום הזכוכית והאלומיניום.. מדובר על חומר גלם כבד ולכן, ההתקנה של מעקות הזכוכית, מחייבת את עיגונה וכן, רמת הבטיחות חשובה.
ישנן שיטות התקנה שונות של מעקות זכוכית, כמו למשל התקנה באמצעות מאנטים שהם מחברי המעקה, שתילת מעקב זכוכית, בתוך פרופילU או התקנת מעקה הזכוכית, על גבי עמודים.


מעקות זכוכית לבריכה- העיצוב האלגנטי

רבים יעידו, כי מעקה לבריכה מזכוכית, יוצר עיצוב מרענן ומיוחד, כאשר מי הבריכה נשקפים ממנו. ניתן תמיד, לשמור על מראה נוצץ וחדש, ללא כל מאמץ. מי שאוהב את הסגנון המודרני, סגנון זה של מעקות העשויות זכוכית, ידבר אליו. גם בתים ניתן לראות מעקות זכוכית שמיועדים למרפסות, למדרגות פנים הבית אם בפנטהאוז או אם בבתים א קוטג'ים בודדים.


מעקות לבריכה ברמה הכי גבוהה - רק באריאל גלאס

כאשר אתם מעוניינים לבחור מעקות זכוכית לבריכה, יש לבחור בחברה וותיקה, בעלת וותק, ניסיון רב ושם. יש לוודא את האיכות והמחיר של המעקה. את המחיר של מעקה הזכוכית, קובעים על פי מטר מרובע. אחת החברות הידועות המתקינות את כל סוגי עבודות הזכוכית, הינה אריאל גלאס, הקיימת כבר 14 שנה. לחברה יש צוות של אנשי מקצוע כגון: אדריכלים, מעצבי פנים ומקצוענים בתחום הזכוכית. לחברה יש פתרונות יצירתיים ויעילים לכל סוגי עבודות הזכוכית. חוויית השירות ושביעות הרצון של הלקוחות הינם בראש מענייה של חברת אריאל גלאס. השירות ניתן בכל רחבי הארץ.

להלן כמה דוגמאות של מעקות לבריכה:

  • מעקה זכוכית לבריכה עמודים דוגמא 1
  • מעקה זכוכית לבריכה עמודים דוגמא 2
  • מעקה זכוכית לבריכה עמודים דוגמא 3
  • מעקה זכוכית לבריכה עמודים דוגמא 4
Coi בניית אתרים
0
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק