שילוט זכוכית

אחד האלמנטים הבולטים בכל כניסה לחנות או לעסק הוא השלט המוצב ממש בכניסה. אותו שלט יוכל לאפשר ללקוחות פוטנציאלים לראות את שם המותג והיכן הוא נמצא. מלבד זאת, שילוט הוא פרסום לכל דבר, הרי כל עובר אורח יוכל לראות את השלט גם למרחוק והמותג ייצרב בזיכרונו ובבוא היום הוא יזכור את שם החנות ואת המוצרים או השירותים שהיא מספקת. לדוגמה, מסעדה המציבה שלט מרשים בחזית, תוכל לבדל את עצמה וליצור מעין פרסום הבולט לכל עוברי האורח המזמין אותם להיכנס פנימה.


הטרנד החדש בעולם השילוט

שילוט זכוכית, כן ממש כך, הוא הטרנד האחרון בעולם השילוט שהביא בשורה חדשנית לבעלי עסקים המעוניינים בשילוט סולידי השונה מהסטנדרט הרגיל. מדובר על פלטת זכוכית גדולה שעליה מתנוסס שם העסק בגאווה עם מראה יוקרתי במיוחד שלא ניתן להתעלם ממנו. כיום, במקומות רבים נדרשות תשתיות מיוחדות לשילוט העסק או שילוט במבני ציבור, ולכן מדובר בפתרון אולטימטיבי שאינו דורשת תשתיות מיוחדות, אלא התקנה מהירה וקלה במיוחד.
 

היתרונות של שלטי זכוכית

מראה יוקרתי במיוחד – אין ספק כי שילוט זכוכית הוא מרשים, הרי זכוכית עצמה נחשבת לחומר יוקרתי במיוחד המייחד את המותג ומעניק לו מיתוג יוצא דופן.
 
מתאים לכל סוגי העסקים – שילוט זכוכית מתאים לכל סוגי העסקים, משום שניתן להדפיס עליו כל הדפס רצוי, החל מלוגו החברה, הדפסים מיוחדים, סלוגן, כיתובים שונים ועוד.
 
איכות גבוהה – השילוט נעשה על ידי חיתוך הזכוכית עם ההדפס הרצוי והתקנתו בצורה נכונה כאשר קרני ה-UV אינם משפיעים על ההדפס. מלבד זאת, השילוט עמיד למשך שנים רבות ואינו דוהה כלל.
 
חוזק בלתי מתפשר – אנו באריאל גלאס משתמשים בזנגים שהם ברגים מיוחדים וחזקים במיוחד בכדי להתקין את השילוט, כך שתוכלו להיות בטוחים שהוא חזק ויציב במיוחד.
 
גמישות עיצובית – מכיוון שההדפסה על גבי הזכוכית היא דיגיטלית, ניתן להדפיס כל דבר רצוי ובצבעים שתבחרו, כך שבהחלט מדובר בפתרון נהדר וגמיש.
 
צוות אריאל גלאס עוסק בכל עבודות הזכוכית ומתמחה בייצור והתקנת שילוט זכוכית ומציע מגוון רב של אפשרויות. צוות החברה יגיע לבית העסק, יבחן את המקום ויסייע לכם לבחור את השילוט המתאים ביותר לאופי העסק, הן מבחינת עיצוב והן מבחינת סוג הזכוכית.


עוד בנושא

0