מראות ללובי

עבור אדריכלים ומעצבי פנים רבים הלובי הוא קודש הקודשים, מבחינתם הוא המקום הראשון שחוצים בדרך לדירה או למשרד, ולכן עליו לשדר שיק ויוקרה. עיצובים מפוארים של לובאים לרוב נראה במגדלי פאר מרשימים, שאז שנדליר גדול משתלשל מהתקרה ומפיץ אור לכל עבר, וכורסאות מדוגמות מאבזרות את החלל. אולם, חשוב להבין כי אין כל צורך להתגורר במגדל פאר כדי לעצב לובי, אלה בעזרת כמה אלמנטים  או ביצוע כמה פעולות פשוטות תוכלו לשדרג את הלובי ולהעניק לו הרגשה של מגדל פאר.
 

אז כיצד נוכל לשדרג את הלובי ולהעניק לו מראה יוקרתי?

שדרגו את הלובי עם מראות – אן ספק שהתקנת מראות על הקיר יכלה להפוך כל לובי משמים ליוקרתי ומזמין. ולכן, התקינו בלובי מראה חדשה, שיכול להיות גם מראה גדולה מאוד הניצבת ממש בכניסה ומשדרת יוקרה ואווירה מיוחדת. אם אין די מקום להצבת מראה, תוכלו לרכוש 2-3 מראות קטנות ולהציב באזורים שונים בלובי, או לשחק עם הגדלים, ופשוט להתקין כמה גדלים של מראות במקומות שונים כדי ליצור יוקרה ומרחב.


לצד המראות המיוחדות, תוכלו להוסיף אלמנטים עיצוביים נוספים שיעשירו את המראה החדש שיתקבל בזכות המראה, כמו – עציצים מיוחדים המתאימים לאופי המראה, גוף תאורה גדול ומרשים המשתלשל באלגנטיות מהתקרה, כורסאות מעוצבות בפינה, צמחים מטפסים, קישוטי קיר דקורטיביים ועוד מגוון אלמנטים עיצוביים אחרים.


לא רק מראות ללובי, גם תמונות זכוכית

מלבד מראות ללובי, ניתן לשלב בלובי תמונות זכוכית מרשימות שישתלבו בצורה נהדרת עם המראות החדשות. את התמונות הזכוכית תוכלו למצוא במגוון רב של הדפסים, ואפילו הדפסים מותאמים אישית על פי בחירה. חברת אריאל גלאס מספקת תמונות זכוכית ללובי במגוון רב של גדלים והדפסים לבחירה, כך שתוכלו בקלות רבה למצוא את התמונה המתאימה לעיצוב החלל ולתבל את הלובי בצבעים והדפסים שישתלבו בצורה מדהימה עם המראות.

אם כך, שילוב של מראות מעוצבות ללובי, עם תמונות זכוכית יוקרתיות, תאורה מרשימה, אקססוריז וכו', בהחלט יהפכו את הלובי שלכם ליוקרתי ומזמין, כזה שיאיר לכם את היום כאשר תצעדו בו בדרך לביתכם
0