כיצד לעצב הכי נכון את החלל על ידי זכוכית

לא משנה אם נכנסתם למשרד חדש, או הנכם מעוניינים לעצב את חלל הבית, אם מדובר על שיפוץ בית המלון או מסעדה או בכלל שדרוג בניין מגורים, הכנסת זכוכית לחלל תוכל להקנות לו מראה יוקרתי ומעוצב, ממש כמו חלל ממגזין יוקרתי.
 
צוות אריאל גלאס מומחה בעיצוב מגוון חללים עם זכוכית, ומביא לכם טיפים מעשיים ליישום, כך שתוכלו להכניס את היוקרה לביתכם בקלות רבה. החברה צברה ניסיון רב בחלוף השנים ועיצבה מגוון רב של חללים בעזרת חומר זכוכית, אם אלה מעקות זכוכית, מחיצות זכוכית, מקלחונים מזכוכית, חיפויי קיר מזכוכית ועוד.

 

שנתחיל?

ראשית הגדירו מטרות – בבואכם לעצב חלל עם זכוכית, עליכם להגדיר מטרות מראש ולדעת היכן תרצו לשלב את הזכוכית, אם זה כחיפוי קיר, מעקות וכו'. כמו כן, עליכם להכיר את סוגי הזכוכיות ואת הגוונים הקיימים בשוק, מה שיאפר לכם להגיע מוכנים ועם מטרות ברורות.
 
חיפויי קיר – נתחיל עם חיפויי קיר, שזהו טרנד נפוץ מאוד בשנים האחרונות. את החיפוי ניתן לקבל כחיפוי זכוכית רגיל או מזכוכית צרובה, או עם מגוון הדפסים מרהיבים המטשטשים את הגבול בין המציאות לדמיון. עם חיפוי קיר אפשר לשלב גם אלמנטים נוספים כמו קרמיקה, אבן טבעית, אריחים מודפסים ועוד. לוחות אלה מתאימים למטבח, למשרדים, מלונות והם יוצרים מראה נקי ואלגנטי בכל מקום.
 
מחיצות זכוכית – מחיצות אלה מתאימות בעיקר למשרדים ובתי מלון, והן מאפשרות מצד אחד לקבל חלל אטום לרעשים, ומצד  שני אפשר לראות את מי שיושב בצד השני. את המחיצות ניתן לשלב בכל מקום ואפילו לחצות חללים שלמים רק באמצעות זכוכית.
 
מעקות זכוכית מעקות אלה מתאימות לשילוב בכל מקום, אם זה במרפסות שמש בבתים פרטיים ומשרדים, למדרגות בכל מקום כגון מלונות ובתים פרטיים והן מאפשרות לכם להביא את הנוף לחלל ללא כל אלמנט שעוצר באמצע, מה שיוצר מראה יוקרתי ואלגנטי.
 
תמונות זכוכית – תמונות אלה הן הטופ שבטופ בעולם עיצוב הפנים ומגיעות במגוון רב של הדפסים וצורות. בעזרת ההדפסה הדיגיטלית ניתן להדפיס כל עיצוב רצוי ולקבל חלל יוקרתי ומרשים מאוד.

 
0