מעקות זכוכית למדרגות | מבצע 3 שנות אחריות על שבר | אריאל גלאס

מעקה מדרגות מזכוכית - כל מה שחשוב לדעת

מעקה למדרגות – את העיצובים האלה כדאי לראות

ישנם מוצרים שונים בבית, אשר דורשים תשומת לב מיוחדת והכוונה היא בין היתר למעקות שנמצאים על מדרגות הבתים. ללא מעקות תקנית, לא ניתן יהיה לקבל טופס 4, אשר מאשר, כי הבית מוכן לאכלוס, ללא טופס זה, לא תוכלו לקבל חשמל מחברת החשמל.
מעקה למדרגות מגן עלינו מפני נפילות. אחד מהמעקות הנפוצים הינו מעקה זכוכית למדרגות. מדובר על עיצוב מודרני ויוקרתי כאחד. מי שסבור, כי זכוכית הינו חומר גלם שאינו בטיחותי בתור מעקה למדרגות, יש לו טעות, היות ומדובר בזכוכית עבה ובטיחותית שאינה נשברת בקלות. פתרון זה של מעקות, הינו יעיל גם במרפסות שמהם ניתן לראות את הנוף. כשמדובר על מעקות למדרגות מזכוכית אין בלאי, היות והם קלים לתחזוקה ונראים חדשים תמיד, באמצעות ניקיון מתאים ופשוט.
כשמדברים על מעקה מדרגות, האמירה העיצובית חשובה אף היא והמעקות הפכו להיות חלק מעיצוב הבית. יש לברר, כי הזכוכית והמעקות עצמם, עומדים בתקנים הישראלים.


מעקות זכוכית למדרגות גם בבתי מלון ובתי עסק שונים

היתרונות של מעקה זכוכית לקניונים, במסעדות יוקרתיות ובתי קפה הם בעיצוב היוקרתי. מדובר על חלק בלתי נפרד מהעיצוב המודרני. ישנם מעקות המורכבים על פרופיל אלומיניום, או ניתן לשלב אותם עם חומרי גלם כגון עץ, מה שיקנה מראה חם ומיוחד יותר למי שאוהב את השילוב, בין מראה חמים ומודרני גם יחד.
כמו כן, ישנו ציפוי פולימרי של מעקה למדרגות. חשוב כי תהיה לכם אחריות על מעקות הבנויות מזכוכית ולמצוא את החברה האמינה והידועה, כך שתהיו בטוחים וסמוכים, כי מדובר על מעקה מדרגות בטיחותי ואיכותי. תוכלו לברר לגבי המחירים והדוגמאות של מעקות הזכוכית. יש לציין, כי המחיר של מעקה למדרגות מסוג זה, נמדד על פי מטר מרובע.


מעקות הזכוכית הייחודיים של אריאל גלאס

כאשר אנו מעוניינים למצוא מעקה למדרגות, חשוב כי נמצא כמה שיותר מידע, היות ומעבר לעיצוב, אנו נהיה מעוניינים בבטיחות מלאה, לנו ולבני הבית. המעקות, חייבים להיות מותקנים באמצעות מתקין מקצועי שיגיע מטעם חברה שממנה הזמנו אותם. חברת אריאל גלאס, הקיימת כבר משנת 2002, הינה אחת החברות המובילות לביצוע של עבודות זכוכית שונות, הכוללות בין היתר: ייצור מקלחונים, ייצור מעקות זכוכית למדרגות או מטרות אחרות, חיפויי קירות בזכוכית סגירת מרפסות שמש, ייצור חלונות ועוד. החברה, דואגת להקשבה מלאה ללקוחות והתאמה לדרישותיהם. המחירים הם סבירים ותוכלו להתייעץ עם הצוות המקצוע של החברה, לגבי כל שאלה או תכנון של המעקות א כל מוצר זכוכית אחר, שהחברה מעורבת בו.
Coi בניית אתרים
0
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק