מקלחון עם פתח אוורור

מקלחון עם פתח אוורור ליציאת אדי מים בעת המקלחת
התקנת מקלחון בחדר הרחצה הוא אחד הבחירות הנפוצות ביותר בשנים האחרונות.
אנשים רבים מוותרים על אמבטיה, לצורך רחצה נוחה יותר, מהירה וגם כדי לחסוך מקום בחדר הרחצה לטובת הוספת אלמנטים נוספים או למניעת צפיפות. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של מקלחונים, החל ממקלחונים פינתיים, מרובעים, מלבניים ועוד.
משנה לשנה אנו עדים לפיתוחים ושכלולים שונים בחדר הרחצה, במיוחד בתחום המקלחונים שנעשה מבוקש מאוד. אחרי שהכרנו את האביזרים השונים כמו מוטות פינוק, זכוכיות מעוצבות וכו', עכשיו הגיע תורו של החידוש המפתיע - מקלחון עם פתח אוורור ליציאת אדי מים בעת המקלחת. מקלחון זה נעשה מבוקש מאוד, מיד נראה את היתרונות שלו.

לפניכם 3 מקרים קלאסים למקלחוני "רצפה-תקרה"

  • מקלחון רצפה תקרה
מקלחון רצפה תקרה
  • חדר רחצה מקלחון חזיתי ללא פתח לאדים
חדר רחצה מקלחון חזיתי ללא פתח לאדים
  • מקלחון עם אמבטיה פתוחה ללא פתח יציאת אדים
מקלחון ללא פתח יציאת אדים

מה זה אומר מקלחון עם פתח אוורור?

ידוע כי כיום רוב המקלחונים מעוצבים בצורת פלטה המכסה את כל הקיר, במיוחד בחדרי רחצה שבהם התקרה נמוכה. מקלחונים אלה מעניקים למתרחץ פרטיות מושלמת, לצד היתרון הנוסף – המים אינם יוצאים מהמקלחון ואינם מרטיבים את חדר הרחצה. אולם, כאשר אנו מתקלחים עם דלת סגורה (דלת המקלחון), נוצר סוג של 'חנק' מהאדם שמצטברים בתוך המקלחון, ולכן מקלחון עם פתח אוורור ליציאת אדי מים בעת המקלחת נועד בדיוק למטרה זו – לייצר פתח ליציאת האדים ולאפשר לנו להתקלח בדרך נינוחה יותר.
הפתח של האוורור נמצא בדלת, בחלק העליון, ומאפשר לאדים לצאת החוצה מבלי שהמים יתיזו לחלל חדר הרחצה, כך שנוכל ליהנות מרחצה אינטימית ונוחה יותר ביחס לדלת אטומה לגמרי.

 הכירו את היתרונות של מקלחון עם פתח אוורור -

  • מקלחון פסים עם יציאת אוויר
  • מקלחון צריבה חלקית עם יציאת האדים
  • מקלחון לחדר מקלחת קטן עם אפשרות לאוורור
יציאת אוויר – אין ספק שהיתרון הבולט הוא האופציה לאפשר לנו לנשום אוויר בעת הרחצה, שהרי אנו מבלים לא מעט זמן במקלחון, ולעיתים החנק של החדר הסגור מאלץ אותנו לפתוח את הדלת או לקצר את זמן הרחצה.
יציאת האדים – כאשר אנו מתקלחים במים חמים (בעיקר בחורף), המקלחון מתמלא אדים וחוסם לנו את הראייה, מה שמאלץ אותנו לסגור את המים החמים ולהתקלח במים פושרים. הפתח נמצא בחלקו העליון של הדלת, כך שהוא אינו מפריע לנו כלל בעת הרחצה.
חברת אריאל גלאס מתמחה בהתקנת מקלחונים ומציעה ללקוחותיה את מיטב הטרנדים, המגמות והעיצובים בתחום מעקות זכוכית,חיפוי זכוכית למטבח מעוצבים
מטרת החברה להציע לכל לקוח היצע מגוון, על מנת לאפשר לו לבחור את המקלחון המתאים ביותר לאופי השימוש. כמו כן, החברה מעניקה ייעוץ אישי לכל לקוח טרם התקנת המקלחון, על מנת שהוא ישלב בצורה נכונה בחלל חדר הרחצה ויספק ללקוח חוויית רחצה מהנה ביותר ים יום.
לפרטים נוספים על שירותי התקנת מקלחון עם פתח אוורור ליציאת אדי מים בעת המקלחת, התקשרו אלינו עוד היום >>>

0