​שימוש בחיפוי קירות כחלק מעיצוב הבית

עיצוב בית חדשני

​שימוש בחיפוי קירות כחלק מעיצוב הבית

בעיצובים המודרניים של היום לא ניתן להתעלם מהעובדה כי חיפוי קירות בתהליך עיצוב הבית הוא אלמנט נפוץ, אותו ניתן לראות בכל עיצוב בית חדשני ומודרני. היופי בחיפוי קירות שהם שוברים את המיתוס של קירות משעממים שדי חוזרים על עצמם, בכך שהם מאפשרים לכם לחפות קיר אחד בודד בבית ולא את כל הקירות ולקבל שילוב מיוחד היוצר סינרגיה מושלמת בחלל. כיום, מעצבי פנים ואדריכלים רבים מציעים ללקוחותיהם לשלב חיפויי קיר בתהליך עיצוב הבית, וזאת בשל המראה המיוחד שלהם, אך כמובן שיש לבחור בחיפוי מושלם שישתלב היטב עם יתר האלמנטים סביב.


מגוון רב של חיפויי קיר

ישנם מקומות מסוימים בחלל הבית שבהם אין מנוס, אלה חיפוי הקיר הוא הכרחי כמו למשל – בחלל האמבטיה, בחדר השירותים ובמטבח (לחיפוי זכוכית במטבח). במקומות הללו לחיפוי קיר יש משמעות רבה, כיוון שהם מגנים על הקיר מפני חדירת מים ומאפשרים לכם להישמר ממזהמים ונזקי רטיבות שיכולים במקומות אלו לחדור בקלות לקירות בשל היותם מקומות בהם משתמשים במים. אך מנגד, ישנם מקומות בבית שחיפוי קיר הוא בגדר תוספת ונועד כדי להעשיר את החלל ולהקנות לו שיק יוקרתי.
חיפויי קיר בעולם המודרני, מכילים לא מעט חיפויים מרשימים ושונים מהסטנדרט המקובל, החל מגימורים מרשימים, צבעים מיוחדים, חומרים ייחודיים, גדלים שונים של אריחים, בריקים מודרניים ועוד. אם כך, נותר לכם לבחור את החומר הרצוי ואת העיצוב המתאים ביותר לחלל ביתכם ולהתחדש במראה שיקי ויוקרתי שירענן לכם את החלל.

לעבודות זכוכית איכותיות לחצו

סוגי החיפויים הנפוצים בעולם המודרני הם: אבנים מיוחדות כדוגמת - שיש, גרניט פורצלן, קרמיקה, אבן צפחה, בזלת, אבנים מיוחדות מפירוק מטירות וארמונות בחו"ל, בריקים מיוחדים, חיפויי תלת מימד שנעשו טרנד לוהט בשנים האחרונות, חיפויי קיר מעץ מלא בגוונים טבעיים, חיפויי קיר סינטטיים ועוד מגוון רב של חומרים אחרים. כלל החיפויים המוצעים בשוק ללקוחות הינם מגיעים בעיבודים וחיתוכים שונים זה מזה, כך שתוכלו בקלות ללכת לאיבוד מבין ההיצע הרב, לכן תמיד תוכלו להיעזר במעצבי פנים שוודאי יוכלו לסייע לכם לבחור חיפוי קיר המתאים לעיצוב ביתכם.

 
 
0
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק