מעקות זכוכית למדרגות- יופי שכדאי לראות | אריאל גלאס


אם ברצונכם, להתקין מעקה בביתכם, שבאמת יהיה מיוחד יש ללכת על שילוב מנצח של יופי, עיצוב מודרני וחדשני אשר משולב  ע"י מעקה זכוכית למדרגות.
הרבה מהאנשים שבונים או משפצים את ביתם, מעדיפים את הבחירה היוקרתית והשקופה, על כל שאר סוגי המעקות. מדובר על מראה מרהיב, המעניק חלל גדול יותר לבית. התחזוקה של מעקות הזכוכית המיועדים למדרגות, הינה פשוטה. הרבה מעצבי פנים, אוהבים את השימוש בצרכי העיצוב השונים וחומר גלם זה, הפך לככב בהרבה בתים, בתי עסק, מוסדות וקניונים שונים בערים הגדולות. יש לציין, כי יש לבחור זכוכית רבודה ולא זכוכית מחוסמת. הזכוכית הרבודה, תפוסה באמצעות לוחות שקופים של נייר, כך שאם חלילה המעקה נשבר, הוא אינו נופל והזכוכיות נשארות בין שני הפילם השקופים שמחזיקים בה.

בהרבה בתים מעודנים ומעוצבים, ניתן למצוא מעקה זכוכית למדרגות. מדובר על אלמנט וויזואלי שהוא ממש חפץ נוי, חוץ מגורם בטיחותי לעלייה וירידה במדרגות.  יש לציין, כי קיימות כמה טכניקות להתקנת מעקה מזכוכית, המיועד למדרגות הבית.


מעקות זכוכית למדרגות


שינויים בתקן של מעקות זכוכית למדרגות

יש לדעת, כי  ישנם שינויים לגבי התקנים של  מעקה זכוכית למדרגות. אם עד כה, מעקה מזכוכית, היה עשוי מזכוכית רבודה בעובי של 15-12 מ"מ, הרי שעכשיו, התקנים החדשים מורים כי מעקה הזכוכית, יהיה עשוי מעתה מזכוכית טריפלקס מחוסמת, בעובי של 12 או 16 מ"מ בהתאמה לדרך שבה מותקן מעקה הזכוכית.
 

מעקות זכוכית למדרגות - דברים שחשוב לדעת

מדובר על תקן שגורם אפילו לעדינות במראה של המעקות העשויים מזכוכית. מעקה זכוכית מסוג של טריפלקס, משדרג את רמת הבטיחות של המעקה ומעניק יציבות ותמיכה חזקים יותר. ניתן גם לחבר, מאחזי יד בכל מיני סגנונות.
ניתן להתקין מעקות זכוכית למדרגות כמעט בכל מקום, אם בחלל המדרגות, אם בקניונים ובבתי מלון מפוארים. היתרון של מעקה זה הינו השקיפות והמראה היוקרתי והמיוחד שלו. יש לזכור, כי התקנת מעקה זכוכית בחלל המדרגות של הבית, מחייב ניסיון רב ואמינות.

יש להתאים את השיפוע של המדרגות, הקירות וכל מה שקשור בתכנון המעקה. בשנים האחרונות, נתן לראות כי, חומרי גלם נוספים התווספו למעקות הזכוכית, למשל מעקות זכוכית עם שילוב של מאחז העשוי אלומיניום, עמודים דקורטיביים שייפו את המראה של הזכוכית ועוד.

 


השילובים השונים של חומרי גלם עם מעקות הזכוכית

גם שילוב של עץ וזכוכית, ניתן לראות במדרגות הבית או מדרגות של מבנים שונים, כגון לובי של בתי מלון, מסעדות יוקרתיות ועוד. מדובר על שילוב חם ומיוחד של שנח ומרח גלם שהם מתאימים באופן מפתיע האחד לשני.  

למעשה ניתן להוסיף אלמנטים שונים של חומרי גלם, בשילוב עם זכוכית. אין סוף לעיצובים המרהיבים. ניתן להתאים גוונים שונים של זכוכית  וכן עיטורים מגוונים על הזכוכית מה שייפה ויעניק ייחודיו לעיצוב של המעקות השונים שברצונכם להתקין. פנייה לחברה ידועה ובחירת המעקה מהקטלוג העשיר, תקנה עבורכם את האינדיקציה הנכונה למעקה זכוכית מרהיב שיתאים במיוחד לעיצוב ולסגנון של ביתכם. ניתן למצוא מעקות העשויים מזכוכית, אם בווילות פרטיות, פנטהאוזים ועוד.
 

מעקות הזכוכית האיכותיות של אריאל גלאס

חברת אריאל גלאס, נוסדה בשנת 2002 והיא ידועה כחברה המעניקה פתרונות זכוכית לחללים השונים אם בבית, בעסק ,בגינה,  בבריכות    השחייה ובמבנים  ציבוריים ומוסדיים.    חברת אריאל גלאס, עובדת בצמוד עם מעצבי פנים ואדריכלים ומייצרת את פתרונות הזכוכית השונים עבור הלקוחות הרבים שהיא משרתת. אחד מהמוצרים הבולטים של חברת אריאל גלאס הוא מעקה זכוכית למדרגות. מדובר על איכות חומרים גבוהה, עיצוב וגימור מדויק של מוצר העומד בתקנים הישראליים.                                            
Coi בניית אתרים
0
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק